Prawie się udało, zabrakło jednak kilku punktów? Czeka Cię matura poprawkowa z matematyki, języka polskiego lub języka angielskiego? Skorzystaj z pomocy WSFiZ w Warszawie i weź udział w bezpłatnych, intensywnych kursach letnich.

To doskonała okazja na powtórkę materiału pod okiem doświadczonych nauczycieli i korepetytorów oraz przećwiczenie zagadnień, które sprawiają najwięcej problemów. Specjalnie opracowany program, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantują wysoką skuteczność nauki.

Dzięki naszym kursom zwiększysz swoje szanse na maturze sierpniowej. Nauczysz się, jak analizować zadania, unikać pułapek i nie tracić punktów. Zobaczysz, w jaki sposób poradzić sobie z maturą ustną. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą lepiej i efektywniej wykorzystać pozostały do egzaminu czas.

Każdy z kursów obejmuje 14 spotakań w dni powszednie w godzinach przedpołudniowych. Dla wszystkich uczestników przewidziano zestaw bezpłatnych materiałów edukacyjnych przygotowanych specjalnie na zajęcia. Startujemy 24 lipca.

Zapisy na kursy prowadzone są wyłącznie za pośrednictwem Internetu poprzez stronę matura.vizja.pl

Grupa kursów na Facebooku

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Dział Promocji i Rozwoju
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie
ul. Pawia 55, 01-030 Warszawa

+48 22 536 54 09
+48 22 536 54 86
matura@vizja.pl

Weź udział w zajęciach, zdaj maturę i studiuj razem z nami! :)


Galeria zdjęć z poprzednich edycji kursu.