Z dumą i radością informujemy, że nasza uczelnia zajęła VI miejsce W Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy. Po raz pierwszy w historii nasza uczelnia znalazła się w pierwszej dziesiątce czołowych polskich uczelni niepublicznych.

Jego Magnificencja Rektor dr Konrad Janowski w piątek, 17 lipca, odebrał podczas oficjalnych uroczystości dyplom Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020. Zajęcie tak wysokiego miejsca stanowi ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Niewątpliwie jest to zasługa nie tylko pracowników uczelni i wykładowców, ale również studentów. Ostatni rok był dla Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie czasem wielu zmian i intensywnego rozwoju. Nie mniej, staramy się nieustannie rozwijać, oferując naszym studentom najwyższą jakość kształcenia. Znalezienie się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce jest dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. W planach na najbliższe miesiące mamy między innymi uruchomienie nowych kierunków.

 

Wierzymy, że najbliższy czas będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi naszej uczelni, co pozwoli nam na utrzymanie wysokiego 6. miejsca lub zajęcie miejsca wyższego.