Prawie się udało, zabrakło jednak kilku punktów? Czeka Cię matura poprawkowa z matematyki? Chcesz efektywnie wykorzystać pozostały do egzaminu czas i nadrobić zaległości? Skorzystaj z pomocy WSFiZ Warszawa i weź udział w bezpłatnym, intensywnym kursie letnim.

To doskonała okazja na powtórkę materiału pod okiem doświadczonego korepetytora oraz przećwiczenie zagadnień, które sprawiają najwięcej problemów. Specjalnie opracowany program, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantują wysoką skuteczność nauki. W trakcie zajęć przypomnimy materiał szkoły średniej, wyjaśnimy i utrwalimy pojęcia, usystematyzujemy wiedzę oraz przerobimy zadania CKE z poprzednich matur (i nie tylko). Nauczymy Cię analizować zadania, unikać pułapek i nie tracić punktów.

Kurs letni potrwa od 23 lipca do 9 sierpnia. Obejmuje 12 spotkań w dni powszednie od poniedziałku do czwartku (piątki wolne), w godzinach  9-11.30. Dla wszystkich uczestników przewidziano zestaw bezpłatnych materiałów edukacyjnych.

Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Uczelni na ul. Pawiej 55. 
Mapka dojazdu https://goo.gl/maps/GyVKyZvvebG2

 

Zapisy na kurs prowadzimy wyłącznie za pośrednictwem Internetu poprzez stronę matura.vizja.pl

Grupa kursów na Facebooku

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Dział Promocji i Rozwoju
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie
ul. Pawia 55, 01-030 Warszawa

+48 22 536 54 09
+48 22 536 54 86
matura@vizja.pl

Weź udział w zajęciach, zdaj maturę i studiuj razem z nami! :)


Galeria zdjęć z poprzednich edycji kursu.