VI piętro, pokój 619

Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość - 22 536 54 21
Psychologia – 22 536 54 23
Administracja, Prawo, Informatyka – 22 536 54 25
Politologia – 22 536 54 22
Studia anglojęzyczne – 22 536 54 24
Dział dokumentacji – 22 536 54 38

Godziny otwarcia:

poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - środa 10:00 - 16:00
czwartek 8:30 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00

Kontakt:

Kierunek Zarządzanie zarzadzanie@vizja.pl
Kierunek Finanse i Rachunkowości finanse@vizja.pl
Kierunek Psychologia psychologia@vizja.pl
Kierunek Prawo prawo@vizja.pl
Kierunek Administracja administracja@vizja.pl
Kierunek Politologia politologia@vizja.pl
Kierunek Informatyka informatyka@vizja.pl
Studenci anglojęzyczni studyinenglish@vizja.pl
Dział dokumentacji dokumentacja@vizja.pl
Stypendia i zapomogi stypendia@vizja.pl
Kwestura kwestura@vizja.pl

 

Informujemy, że od  1 października 2020 r. zostaną wprowadzone zmiany dotyczące poczty elektronicznej w ramach obsługi studentów AEH w Warszawie. Dotychczasowe adresy dedykowane konkretnym sprawom przestaną obowiązywać, w ich miejsce zostaną uruchomione skrzynki poczty elektronicznej dla poszczególnych kierunków.

Korzyści wynikające ze zmiany:

  • wiadomość trafi bezpośrednio do Koordynatora kierunku,
  • skrócenie czasu oczekiwania na odpowiedź.

 

Pragniemy przypomnieć, iż wiele ważnych informacji dla studentów związanych z tokiem studiów dostępnych jest na kontach extranetowych.

Do dnia 1.10.2020 r. maile wysłane na likwidowane skrzynki będą rozdzielane do skrzynek kierunkowych. Po tym terminie adresy zostaną całkowicie wyłączone.

Skrzynki, które zostaną wyłączone w dniu 1 października: