Uwaga! On prawdopodobnie zna tajniki naszego mózgu. :)

W najnowszym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2016 nasza psychologia znalazła się na drugim miejscu wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce. Czy to przypadek? Z pewnością nie! Wykładają na niej specjaliści z dużym doświadczeniem co zostało docenione pierwszym miejscem w kategorii publikacji naukowych w latach 2011-2015. 

Jednym z nim jest nasz pierwszy rozmówca - dr Konrad Janowski, wykładowca na Wydziale Psychologii WSFiZ w Warszawie. Wspaniały człowiek i doskonały wykładowca! 

Opowie o swojej pracy na Wydziale Psychologii WSFiZ i pasji jaką jest psychologia klinicznaUwaga! On prawdopodobnie zna tajniki naszego mózgu. :)  

Jeśli chcecie poznać lepiej swojego wykładowcę zajrzyjcie tutaj i koniecznie przyjdźcie na wykład! :)

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

 

Dziekujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować ten materiał, dbali o dobrą atmosferę na planie i udostępnili swoją oazę spokoju - Bibliotekę :) Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Doktora oraz jego wspaniałych Studentów! Mamy nadzieję, że to Wy będziecie w przyszłości rozwiązywać nasze życiowe problemy:)

W imieniu Pana Doktora serdecznie dziękujemy za wszytkie pozytywne opinie pod filmem zamieszczone na naszym profilu na Facebooku. Podzielamy Wasze zdanie w 100 %!

DPR WSFiZ