25 marca 2017 r. serdecznie zapraszamy na Dzień Mózgu w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, organizowany w ramach obchodów Światowego Tygodnia Mózgu.

Tydzień Mózgu jest coroczną akcją edukacyjną, której celem jest popularyzowanie wiedzy o mózgu i układzie nerwowym oraz jego działaniu w normie i patologii. Pomysł popularyzacji wyników badań nad mózgiem powstał w Stanach Zjednoczonych w drugiej połowie lat 90. Od tego czasu, co roku na całym świecie są organizowane specjalne sesje wykładowe, podczas których naukowcy z różnych dyscyplin nauki prezentują najnowsze wyniki swoich badań. Światowy Tydzień Mózgu (Brain Awareness Week) jest organizowany w Polsce po raz osiemnasty. 

Inicjatorem obchodów Światowego Tygodnia Mózgu w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie jest Koło Naukowe Psychologii Eksperymentalnej i Psychofizjologii. Dzień Mózgu odbędzie się pod patronatem Fundacji „NeuroPozytywni” a sponsorem jest firma Brainshop.pl.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykłady, warsztaty, pokazy i eksperymenty 25 marca do budynku WSFiZ przy ulicy Pawiej 55 w godzinach 10.00-17.00, aula 306 III piętro.

Na część wykładową wstęp wolny, zapisy na warsztaty przez formularze zgłoszeniowe.

Strona wydarzenia www.dzienmozgu.vizja.pl

Przyjdź, baw się, eksperymentuj i poznawaj tajemnice mózgu razem z nami!