Zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Naukową „W trosce o rozwój i bezpieczeństwo dziecka. Aspekty społeczno-prawne”, której głównym organizatorem jest Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie. Konferencja odbędzie się 20 listopada 2020 r. na platformie MS Teams.

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele środowisk naukowych oraz praktycy z różnych krajów świata – otrzymaliśmy zgłoszenia m. in. z Hiszpanii, Włoch, Ukrainy, Niemiec czy Izraela. Konferencja prowadzona będzie w czterech językach, a głos zabiorą także studenci zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Liczymy na to, że spotkanie będzie kontynuacją podjętej współpracy, a także zainicjuje nowe formy międzynarodowej wymiany myśli i doświadczeń w zakresie ochrony i troski o dziecko.  Bo przecież dzieci – to nasza przyszłość, warto więc o tę przyszłość zadbać już dziś.

Szczegóły spotkania zawiera załączona agenda. Linki do spotkań w ramach poszczególnych paneli zostaną udostępnione przed wydarzeniem. Dostęp do spotkania będzie otwarty dla wszystkich chętnych. Zapraszamy.