Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, wydziału Handlu Zagranicznego. Specjalizacja menedżerska i marketingu międzynarodowego. Studia doktoranckie w dziedzinie Nauk o Zarządzaniu Szkoły Głównej Handlowej. Posiada ponad 19 letnią praktykę zawodową w marketingu i zarządzaniu na stanowiskach menedżerskich i senior menedżerskich w korporacjach międzynarodowych, w tym Unilever, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, Grupa Eurozet.

Odpowiadała za całościowe zarządzanie biznesami marek lokalnych oraz międzynarodowych (m.in. Lipton Tea, o.b, Calgonit, Calgon, Carefree, Radio ZET) oraz projektami R&D na rynkach polskim oraz krajów Europy Centralnej i Wschodniej. Odpowiadała za zespoły menedżerskie oraz ich rozwój, szkolenia marketingowe dla marketingowców jak i menedżerów innych funkcji.

Przez ponad 7 lat aktywnie uczestniczyła w procesach rekrutacji i rozwoju menedżerskiego pracowników w ramach korporacji międzynarodowych. Ukończyła kursy i szkolenia zawodowe z zakresu marketingu, praktycznego zarządzania biznesem, komunikacji oraz zarządzania potencjałem ludzkim m.in w London Business School oraz studia podyplomowe w Chartered Institute of Marketing na specjalizacji Professional Postgraduate Diploma in Marketing.

Od 2005 roku prowadzi własną działalność doradczą i konsultingową, która jest skoncentrowana na outsourcingu menedżerskim w obszarze zarządzania i marketingu.

Współpracuje również z przedsiębiorstwami w zakresie coachingu menedżerów.

W kwietniu 2009 uzyskała licencję Certified Professional Co-Active Coach ( CPCC) w Coaching Training Institute (CTI), USA - wiodącej organizacji coachingu koaktywnego oraz status Associated Certified Coach (ACC) w ramach International Coach Federation, USA.

Równolegle do aktywnego zarządzania zajmuje się coachingiem menedżerskim i life coachingiem dla organizacji i klientów indywidulanych. Posiada ponad 400 godzin doświadczenia z zakresu executive i life coaching. Pracuje z klientami w języku polskim i angielskim.

Głównym atutem w jej pracy z klientem jest umiejętność połączenia wieloletniego i wszechstronnego doświadczenia menedżerskiego oraz umiejętności coachingowych.