Oferty pracy w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie:

Biuro Osób z Niepełnosprawnościami Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent dydaktyczny studenta z niepełnosprawnością

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dyspozycyjność (dni robocze lub weekendy)
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie związane ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie zawodowe związane ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Udzielanie doraźnej pomocy w wykonywaniu czynności, których student/ka z niepełnosprawnością  nie będzie w stanie wykonać samodzielnie podczas zajęć dydaktycznych i procesów administracyjnych w ramach toku studiów.

W zamian oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i pogodzenia pracy ze studiami
  • Atrakcyjne stawki za godzinę

Osoby zainteresowane szczegółami oferty prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób z Niepełnosprawnościami AEH
na mail: bon@vizja.pl

 Prosimy o dopisanie klauzuli do dokumentów aplikacyjnych o następującej treści:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie w celu rekrutacji na stanowisko Asystent dydaktyczny studenta z niepełnosprawnością. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.”

*Jeżeli jesteś naszym studentem i poszukujesz pracy - skontaktuj się z naszym Akademickim Biurem Karier. Oferty pracy skierowane do studentów znajdziesz w Extranecie oraz na fb ABK