23 maja br. na terenie naszej Uczelni odbyła się Wiosenna Edycja Targów Pracy. Biura Karier Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych wspólnie zaprosiły blisko 30 wystawców, którzy zaprezentowali swoje stanowiska z ofertami pracy.

Impreza spotkała się z dużym odzewem i zainteresowaniem ze strony studentów i absolwentów, którzy tłumnie przybyli w holu na III piętrze.

Targi udowodniły, że są atrakcyjną formą prezentacji dla firm, a także dobrym miejscem dla grona studentów i absolwentów, poszukujących swojego miejsca na rynku pracy. To niezawodna baza aktualnych ofert pracy, informacji o możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych, jak również wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, bezkosztowej promocji firmy, wstępnej rekrutacji kandydatów oraz pozyskania informacji o możliwościach wsparcia.

 

 

Uczestnicy targów mogli nie tylko nawiązać cenne kontakty, ale także wysłuchać 2 prelekcji, napisać CV pod czujnym okiem doradcy ds. kariery czy zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV.

 

 

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie. Serdecznie zapraszamy na kolejne tego typu wydarzenie!!