PsychoScience – Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych to odpowiedź na potrzebę stworzenia przestrzeni dla rozwoju naukowego osób będących na samym początku kariery naukowej. Wydarzenie pozwoli młodym badaczom zaprezentować wyniki ich dotychczasowej pracy – przede wszystkim badań przeprowadzonych na potrzeby pracy magisterskiej – szerszemu gronu odbiorców.

Zależy nam na tym, by prezentowane treści obejmowały całą dziedzinę psychologii, a tematy dotyczyły różnych zagadnień z jej zakresu. Cechą wspólną prezentacji powinna być ich aktualność, chcemy się bowiem skupić na wynikach badań, które przygotowywane były w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

Zapraszamy studentów ostatniego roku psychologii, ich opiekunów oraz doktorantów do uczestnictwa w wydarzeniu organizowanym przez Wydział Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. To niepowtarzalna szansa na wyeksponowanie efektów własnych dociekań naukowych i uwiecznienie ich w postaci publikacji konferencyjnej.

 

Konferencja odbędzie się 30 czerwca 2018r. w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, ul. Pawia 55, s. 105. Start: 11: 30

 

Więcej informacji na stronie konferencji: psychoscience.vizja.pl