Serdecznie zapraszamy na II Konferencję "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0", która odbędzie się w dniu 15 listopada 2018 roku.

Konferencja "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0" to niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i dyskusji w temacie HRM/ZZL.

Zaproszeni goście ze świata nauki i praktycy gospodarczy odnosić się będą do obecnej sytuacji i wyzwań jakie stoją przed Działami HR oraz przybliżą dobre praktyki już stosowane w firmach. 
 
Partnerem strategicznym konferencji jest marka Pracuj.pl, prowadząca szereg działań na rzecz rozwoju branży HR i wspierająca dialog pomiędzy naukową i biznesową perspektywą w kontekście nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z przyszłością ZZL, pracowników naukowych, studentów, reprezentantów świata biznesu. Grono uczestników konferencji stanowić będą przedstawiciele znaczących ośrodków naukowych oraz praktyków gospodarczych.

Szczegółowe informacje i zapisy znajdą Państwo na stronie:
https://konferencje.vizja.pl/przyszlosc-hr-2018

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy
Zespół organizatorów Konferencji
konferencjaHR@vizja.pl