Rozpoczęcie studiów jest wielką przygodą ale też wyzwaniem. Daleko od domu lub kraju. Poza radością może pojawić się niepokój. Zdajemy sobie z tego sprawę i chcemy, abyście rozpoczęli studia ze świadomością, iż dbamy o Wasz komfort, aby czas studiów nie był tylko czasem zdobywania wiedzy, ale także nowych doświadczeń i przyjaźni. Takie jest właśnie Welcome Office – grupa przyjaciół, która pomoże Wam w każdej kwestii związanej ze studiami i życiem w Polsce.

W dniach 16 i 17 października 2019 r. nasze aule wypełniły się po świeżo upieczonymi studentami. Przedstawiciele wszystkich biur i departamentów, na czele z władzami uczelni, w osobie Rektora dr Konrada Janowskiego oraz kierownikami kierunków, wygłosili swoje prezentacje chcąc przybliżyć Wam strukturę organizacyjną uczelni, obyczaje panujące w Polsce i kulturze europejskiej.

Teraz już wiecie z jakimi sprawami należy zgłosić się do Dziekanatu, na jakich zasadach odbywają się egzaminy językowe, jakie udogodnienia uczelnia oferuje osobom z niepełnosprawnościami. Dowiedzieliście się jakiego wsparcia udzieli Wam Akademicka Sieć Mieszkaniowa oraz jak znaleźć pracę z pomocą Akademickiego Biura Karier. Wiecie już jak wygląda infrastruktura sportowa kampusu. Natomiast Viktoriia z Welcome Office, z uśmiechem, który zawsze jej towarzyszy, opowiedziała o działalności Welcome Office i zaprosiła Was do kontaktu w każdej sprawie, która dotyczy studiów i życia studenckiego.

Bardzo cieszymy się, iż mogliśmy spędzić z Wami dwa dni i dziękujemy za tak liczne przybycie!
Witamy – czujcie się jak u siebie!

Relację z "Orientation day" możecie objerzeć na naszym Facebook'u

Zespół Welcome Office!