W dniu 14 października 2016 roku o godzinie 21:00 odbyła się Impreza Integracyjna uczelni niepublicznych w Warszawie. W tym roku impreza miała miejsce w Clubie Mirage, który jest jednym z najnowszych miejsc na warszawskiej mapie klubowej, położonym w samym centrum miasta – w Pałacu Kultury i Nauki. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania oraz Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych, Vistula i Wyższa Szkoła Rehabilitacji byli gospodarzami imprezy.

Liczba studentów bawiących się w nocy z 14 na 15 października w Clubie Mirage na imprezie Otrzęsinowej wyniosła niemal 1400 osób!

Party Night nie byłoby tak głośne bez DJ Ratheka, dzięki któremu leciały tylko najnowsze i najbardziej gorące hity tego roku, które zmuszały do tańca. Co więcej, jedną z największych atrakcji podczas trwania imprezy  było losowanie wśród osób uczestniczących w zabawie m. in. wyjazd do TROPICAL ISLAND, który wygrał student Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, 5 x kupon o wartości 50 złotych do wykorzystania w barze klubu Mirage – VISTULA i WSR, 5 x kupony na kręgle – VISTULA, WSTI, 2 x wejściówka na tor gokartowy – WSFiZ, WSR.

Dla studentów, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę ze studiowaniem  to wydarzenie było idealną okazją aby zawrzeć nowe znajomości i zintegrować się w gronie studenckim. Najlepsze drinki, dynamiczna muzyka i fascynujące miejsce stworzyły atmosferę, która jest prawdziwym odzwierciedleniem weekendowych Otrzęsin Uczelni Niepublicznych.

Jesteście ciekawi, co będzie się działo następnym razem? Jakie nowe atrakcje i prezenty wymyślą dla was organizatorzy? Zapraszamy ponownie na następne eventy, w których warto wziąć udział.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dostępnych w galerii