Zapisz sięOdwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie poszukuje rodowitych użytkowników języka włoskiego (głosu męskiego i żeńskiego) do realizacji zlecenia w ramach projektu naukowego NCN MINIATURA 4, pt. Przyswajanie składni nowego języka w dorosłości a różnice indywidualne w procesach poznawczych: badania wstępne z wykorzystaniem paradygmatu języka miniaturowego (Nr DEC-2020/04/X/HS6/01277).

Zadania:

– Wykonanie nagrań audio krótkich wypowiedzi w języku włoskim dotyczących kupowania produktów w sklepie lub opisu sytuacji w sklepie. Nagrania będą częścią procedury badawczej.

Wymagania:

– natywna znajomość języka włoskiego

– wykształcenie wyższe

– dobra dykcja

– terminowość

– możliwość dojazdu na miejsce nagrań w Warszawie

– oferta skierowana jest do osób posiadających stałe miejsce zamieszkana na terytorium RP

Dodatkowymi atutami będą:

– wykształcenie artystyczne, filologiczne lub pokrewne

– doświadczenie sceniczne lub pokrewne

– doświadczenie w dydaktyce języków obcych

Oferujemy:

– współpracę i wynagrodzenie w ramach umowy cywilnoprawnej

Termin nadsyłania zgłoszeń:

– 16.06.2021

Wymagane dokumenty:

– CV

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: m.forys-nogala@vizja.pl

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do CV prosimy załączyć oświadczenie dot. ochrony danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji dotyczącym ogłoszenia Praca dla italianisty w projekcie naukowym,  prowadzonym przez Akademię Ekonomiczno – Humanistyczną w Warszawie (01-043) przy ul. Okopowej 59, zgodnie z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w tym zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Oświadczam, że podanie danych oraz wyrażenie powyższej zgody było dobrowolne. Zostałem/am również poinformowany/a, że administratorem danych jest Akademia Ekonomiczno – Humanistyczna w Warszawie przy ul. Okopowej 59, adres poczty e- mail: zgloszenia@vizja.pl, a ponadto o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, oraz o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych (przy czym jestem świadomy/a, że żądanie usunięcia danych osobowych będzie oznaczało rezygnację z uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Akademię Ekonomiczno – Humanistyczną w Warszawie przy ul. Okopowa 59).”