Drodzy studenci, Przypominamy, że już 23 maja 2016 r. odbędzie kolejna edycja Targów Pracy organizowanych przez Biura karier WSFiZ oraz WSTI. Kilkudziesięciu pracodawców, bardzo ciekawi prelegenci oraz wiele niespodzianek będzie czekać na Was w gmachu Uczelni przy ul. Pawiej na III piętrze przy Bibliotece.

Udział w targach jest bezpłatny, jednak aby skorzystać z wszystkich atrakcji i dać znaleźć się pracodawcom, również po targach, należy się zarejestrować w Extranecie (górna zakładka ABK)

Podczas targów będziecie mieli możliwość:

  •  zrobienia profesjonalnego zdjęcia do CV,

  •   skorzystania z porad doradcy kariery,

  •   korekty CV

 

Wystawcy Targów :

Inspire Labs Sp. z o.o. , NC+, Bank Pocztowy S.A., Fundacja Aktywizacja, Fundacja "Normalna Przyszłość", PZU, IBD Business School, Expander, HURO Sp. z o.o.Atos IT services Sp. z o.o., Infowave Sp. z o.o., Centralny Ośrodek Informatyki, Emerson Reality S.A, Coral - Club Polska Sp. z o.o, IKEA, A- Systems S.A, IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., AVIVA, MULTI COMMUNICATIONS SP. Z O O., COMPAREX Poland Sp. z o.o.

 

W programie imprezy zaplanowane są bezpłatne warsztaty i prelekcje:

 

  1. „Kariera w agencji PR” godz. 10:30 – 11:30 [Sala 306]   Prowadzący: Mariusz Pleban oraz Matylda Żemajtis –  Multi Communications Sp. z o.o

 

  1. "Wielka Trójka: programista, specjalista UX i analityk - co muszą wiedzieć młodzi specjaliści IT, aby mieć radochę z każdego  działania"

godz. 11:45 –12:20  [Sala 306]  Prowadzący: Anna Czabatorowicz i Karol Kozakowski -  Centralny Ośrodek Informatyki

 

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:

Business Centre Club

REKTOR WSTI prof. dr hab. inż. Marek Cieciura

REKTOR WSFIZ. prof. dr hab. Maria Sierpińska

 

Partnerzy medialni:

Crossweb.pl, studentnews.pl, Spotkania-IT, dlastudenta.pl

 

Serdecznie zapraszamy od godz. 10:00 do 14:00 - III piętro obok Biblioteki!!!