Głównym celem Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej jest stworzenie jak najlepszych warunków do kształcenia. Priorytetem uczelni jest również wspomaganie rozwoju studentów w sferach społecznych, sportowych i kulturowych. Od początku istnienia szkoły, AEH wprowadza szereg zmian oraz współpracuje z organizacjami studenckimi, aby stworzyć atmosferę uczelni przyjaznej studentom.

Jako jedna z lepszych, prywatnych uczelni w Polsce, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie nie jest ukierunkowana wyłącznie na rozwój intelektualny studentów, ale również zapewnienie miłej i kulturalnej atmosfery. Opinie uczniów są dla Nas bardzo ważne, na ich podstawie AEH dynamicznie zmienia się i poszukuje nowych rozwiązań, aby być przykładem uczelni przyjaznej studentom.

 

 

 • Organizacje studenckie

  Organizacje studenckie

  Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania to współpraca z Samorządem Studenckim, Akademickim Biurem Karier oraz licznymi kołami naukowymi. Uczelnia posiada również swoją własną elektroniczną platformę komunikacyjną Extranet.

  więcej...

 • Kultura i Sport

  Kultura i Sport

  Uczelnia czynnie uczestniczy w wydarzeniach kulturowych, naukowych i teatralnych. Informacje na temat bieżących imprez, widowisk oraz ofert współpracujących z nami instytucji kulturalnych podawane są na oficjalnej stronie WSFiZ popularnego serwisu Facebook.

  więcej...

 • Uczelnia przyjazna studentom niepełnosprawnym

  Uczelnia przyjazna studentom niepełnosprawnym

  Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania wychodzi naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych. Dokładamy wszelkich starań aby umożliwić wszystkim równy dostęp do źródeł wiedzy. Kształtujemy przyjazną, pozbawioną stereotypów atmosferę, pozytywnie działającą na relacje ze studentami.

  więcej...

 • Sale dydaktyczne

  Sale dydaktyczne

  Sale dydaktyczne Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny i narzędzia lektorskie. Do dyspozycji studentów na terenie uczelni znajduje się również obszerna biblioteka oraz bufet.

  więcej...

 • Koła Naukowe

  Koła Naukowe

  W Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie studenci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań naukowych również poza obowiązkowymi zajęciami na WSFiZ w Warszawie.

  więcej...

 • Akademickie Biuro Karier

  Akademickie Biuro Karier

  Akademickie Biuro Karier działa na rzecz studentów i absolwentów WSFiZ w Warszawie. Za naszym pośrednictwem dowiesz się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, organizujemy warsztaty, spotkania z pracodawcami oraz szkolenia, współpracujemy z pracodawcami oraz instytucjami rynku pracy zajmujemy się doradztwem personalnym dla pracodawców i przeprowadzamy preselekcję kandydatów na potrzeby procesów rekrutacyjnych.

  więcej...

 • Samorząd Studentów WSFiZ w Warszawie i WSTI

  Samorząd Studentów WSFiZ w Warszawie i WSTI

  Samorząd Studencki reprezentuje wszystkich studentów WSFiZ. Spełnia rolę mediatora pomiędzy studentami a władzami uczelni, ma także wpływ na bieżące sprawy dotyczące jej rozwoju.

  więcej...