Koło Naukowe HR serdecznie zaprasza na warsztat, który odbędzie się w dniu 30.05.2017 r. (wtorek) o godzinie 18.00 w sali 55. Warsztat poprowadzą: Nina Sosińska – Dyrektor Zarządzający Facet5 w Polsce oraz Piotr Sosiński – Dyrektor Facet5 Polska.

Zapraszamy dyrektorów i menedżerów, rekruterów, szkoleniowców, właścicieli firm oraz innych którzy będą chcieli wpłynąć na efektywność zawodową swoją własną, zespołu i swoich pracowników.Proponujemy warsztat Facet5, „Jak zbudować swój wizerunek, aby postrzegano Cię jako eksperta w Twojej organizacji” - systemowe podejście do zarządzania rozwojem pracowników. 

System oparty jest na zasadach psychologii pozytywnej – ułatwia rozwój talentów pracowników. System zapewnia użytkownikom: rzetelność, wygodę, prostotę i szybkość użytkowania – stwarza możliwości wykorzystywania wyników badań osobowości zawodowej na każdym poziomie organizacji i w wielu procesach rozwoju ludzi

Podczas warsztatu zostanie zaprezentowane systemowe podejście do realizacji projektów takich jak:

Rekrutacja zewnętrzna i wewnętrzna, tworzenie PROFILU IDEALNEGO KANDYDATA, Identyfikowanie i rozwój talentów pracowników, Budowanie zwycięskich zespołów, Rozwój umiejętności przywódczych, Rozwiązywanie konfliktów, Współpraca i komunikacja w firmie, Coaching, Leadership, Komunikacja, Planowanie ścieżek karier i planów następstw, Planowanie strategiczne, Assessment i Development Centre, Planowanie i wprowadzanie zmian w organizacji, Tworzenie wizji, Tworzenie kultury organizacji, Oceny 360, Motywowanie poprzez docenianie indywidualnych różnic.

Znajdziecie odpowiedź na pytanie: „Jak rekrutować najlepszych i rozwijać ich talenty?

Istnieje możliwość otrzymania swojego własnego raportu Spotlight Facet5 (konieczne będzie wcześniejsze wypełnienie kwestionariusza Facet5). Dzięki temu dokonacie analizy swoich własnych talentów. Dowiecie się w jaki sposób w oparciu o sprawdzony system zbudować swoją pozycję jako eksperta w swojej organizacji lub w oczach swoich klientów.

Pomocny link: http://nina-sosinska.pl/rozwoj-osobisty-rozwoj-talentow/