Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinariów prowadzonych przez specjalistów z międzynarodowej firmy szkoleniowej Alpha Development.

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie rozpoczęła współpracę z londyńską firmą szkoleniową Alpha Development. Jest to firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku międzynarodowym. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez zawodowych doradców z praktyką w sektorze finansowym bądź na globalnych stanowiskach L&D. Każdy z prowadzących wnosi do szkolenia całe swe komercyjne doświadczenie życiowe, przepracowawszy w danej branży wiele lat, na różnych stanowiskach.

http://www.alphadevelopment.com

Alpha Development przygotowała dla studentów WSFIZ ofertę bezpłatnych webinariów w języku angielskim prowadzonych przez wybitnych specjalistów w dziedzinie przywództwa, finansów i bankowości.

Dostęp do katalogu webinariów znajduję się w linku:

http://www.alphadevelopment.com/resources/events-2/

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą płatnych szkoleń w języku angielskim prowadzonych przez uznanego trenera Alexa Wirtza, eksperta w dziedzinie „Learning technologies” i developera finansowego.

Tematy szkoleń:

Wprowadzenie do bankowości  8 marca 2017 Warszawa, koszt 1850 zł

Jednodniowy kurs obejmujący podstawowe pojęcia współczesnej bankowości, głównych graczy na rynku i ich wzajemne relacje.

Instrumenty bazowe wprowadzenie 4 kwietnia 2017 Warszawa, koszt 2175 zł

Jednodniowy kurs koncentrujący się na głównych elementach rynków finansowych (rynek pierwotny i wtórny) i czynnikach wpływających na wycenę.

Derywaty (instrumenty pochodne) wprowadzenie 5 kwietnia 2017 Warszawa, koszt 2175 zł

Jednodniowy kurs koncentrujący się na bardziej zaawansowanych elementach rynków finansowych czyli derywatach i czynnikach wpływających na ich wycenę oraz ryzyko z nimi związane.

Wycena i ryzyko: instrumenty bazowe 16 maja 2017 Warszawa, koszt 2175 zł

Jednodniowe warsztaty komputerowe, mające na celu zaznajomienie się z aspektami wyceny i ryzyka na rynku instrumentów bazowych.

Wycena i ryzyko: (derywaty) instrumenty pochodne 17 maja 2017 Warszawa, koszt 2175 zł

Jednodniowe warsztaty komputerowe, mające na celu zaznajomienie się z aspektami wyceny i ryzyka na rynku derywatów.

 

Więcej informacji o kursach (w jęz. polskim i angielskim) wraz z formularzami zapisów znajdą Państwo w załącznikach.