• Tomasz Chyrchel

  Tomasz Chyrchel

  Trener, specjalista w zakresie rozwoju przedsiębiorczości i kreatywności. Psycholog, ze specjalizacją z psychologii twórczości i zarządzania zasobami ludzkimi. Od 6 lat trener kompetencji interpersonalnych – w obszarze kreatywności, przedsiębiorczości i zarządzania projektami; od 3 lat przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą.

  więcej...

 • Jacek Zadrożny

  Jacek Zadrożny

  Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku polityka społeczna. Pracował w Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego i w Polskim Związku Niewidomych. Od 2002 roku zajmuje się dostępnością stron internetowych.

  więcej...

 • Bogdan Kępka

  Bogdan Kępka

  Doradca/ trener z 10-cioletnim doświadczeniem. Uczestniczył w szeregu projektów innowacyjnych oraz marketingowych jako Ekspert kluczowy. Należały do nich m.in.: Broker Innowacji, Rozwój klastrów na Opolszczyźnie, Program Kignet Innowacje, Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw, Broker Innowacji-Ekspert w zakresie Audytów Marketingowych. Opracował strategie innowacji dla 10 firm sektora MMŚP.

  więcej...

 • Jadwiga Ford

  Jadwiga Ford

  Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, wydziału Handlu Zagranicznego. Specjalizacja menedżerska i marketingu międzynarodowego. Studia doktoranckie w dziedzinie Nauk o Zarządzaniu Szkoły Głównej Handlowej. Posiada ponad 19 letnią praktykę zawodową w marketingu i zarządzaniu na stanowiskach menedżerskich i senior menedżerskich w korporacjach międzynarodowych, w tym Unilever, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, Grupa Eurozet.

  więcej...

 • Jonathan Britmann

  Jonathan Britmann

  Doktor nauk medycznych, specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta, superwizor.

  więcej...

 • Jarosław Greser

  Jarosław Greser

  Partner w Kancelarii Ochrony Wiedzy i Wizerunku, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UAM.

  więcej...

 • Ewelina Pruszyńska-Bielawka

  Ewelina Pruszyńska-Bielawka

  Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest także absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Bonn, gdzie ukończyła Studia z zakresu prawa cywilnego porównawczego (LL.M).

  więcej...

 • Michał Święcicki

  Michał Święcicki

  Adwokat; przez ostatnie lata współpracownik zespołu prawnego jednego z największych w kraju koncernów wydawniczych, działającego na rynku prasy, książki, telewizji i Internetu, prowadzący również od 2009 r. własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego oraz indywidualną kancelarię adwokacką.

  więcej...

 • Maciej Sobczyk

  Maciej Sobczyk

  Wspólnik i członek zarządu spółek Klastra Innowacyjnego Taurus, zajmującego się budowaniem innowacyjnych aplikacji e-biznes, trener i menedżer sprzedaży o 9 letnim stażu. Specjalista w zakresie badań organizacyjnych i rozwoju przedsięwzięć internetowych.

 • Grzegorz Kierner

  Grzegorz Kierner

  Szkoła terenów Matrik. Doradca zgłoszony w Krajowym Systemie Usług Coach International Coaching Community. Pracownik Politechniki Łódzkiej.

  więcej...

 • Karolina Dobrowolska

  Doradca i trener w zakresie zakładania i rozwoju firmy.

  więcej...

 • Michał Wroński

  Michał Wroński

  Psycholog i ekonomista, trener umiejętności społecznych. Specjalizuje się w tematyce motywowania, przywództwa oraz budowania kapitału społecznego.

  więcej...

 • Renata Wasylów

  Renata Wasylów

  Doświadczony menedżer, zarządzający takimi markami jak Michelin, Nurofen, Vanish, Air Wick, Strepsils, Pedegree. Certyfikowany Trener Biznesu & Coach IC.

  więcej...

 • Michał Skłodowski

  Michał Skłodowski

  Absolwent Szkoły Głównej Handlowej W Warszawie, Kierunek Zarządzanie I Marketing, obecnie doktorant w Kolegium Zarządzania I Finansów tej uczelni.

  więcej...

 • Marcin Postawka

  Marcin Postawka

  Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, doktorant w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

  więcej...

 • Damian Dec

  Damian Dec

  Prezes zarządu Atfin Sp. z o.o. zajmującej się doradztwem w zakresie finansowania projektów innowacyjnych, w tym uwzględniających prace badawczo-rozwojowe.

  więcej...

 • Tomasz Jachna

  Tomasz Jachna

  Absolwent Wydziału Ekonomiki Produkcji Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Studia wyższe ukończył z wyróżnieniem w 1988 roku i przez kilka lat był pracownikiem macierzystej uczelni. Od dwudziestu lat pracuje na stanowiskach kierowniczych w praktyce gospodarczej. W okresie tym jako członek zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych zajmował się szeroko rozumianą problematyką z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, a zwłaszcza zarządzania jego finansami.

  więcej...

 • Dariusz Trzaska

  Prezes Zarządu, Doradca podatkowy, Radca Prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, doradca podatkowy, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego - Wydział Prawa i Administracji.

  więcej...

 • Michał Stępniewski

  Michał Stępniewski

  Radca prawny, polski finansista, polityk. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studiów Prawa Brytyjskiego przy Uniwersytecie w Cambridge.

  więcej...