Zajęcia:

Praca w branży beauty – teoria vs rzeczywistość

Kierunek:

Kosmetologia

O zajęciach:

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu.” 
Konfucjusz 

Serdecznie zapraszamy Cię na warsztat, który ma na celu przybliżyć Ci fantastyczny kierunek studiów, jakim jest kosmetologia oraz pokazać jak wielką pasją może stać się praca w branży beauty. 

 Co chcemy Ci zaprezentować w trakcie naszego spotkania? 

 Opowiemy jak wiele różnych potencjałów kryje się pod hasłem „studia kosmetologiczne” i jak szeroki jest wachlarz możliwości po ich ukończeniu. Przekonamy dlaczego ta profesja, to kierunek, w którym zawsze znajdziesz klientów, a co za tym idzie, zatrudnienie oraz satysfakcję z pracy. Jednak przede wszystkim, pokażemy jak wyglądać może praca kosmetologa z klientem, bezpośrednio w salonie i pozwolimy zrozumieć dlaczego daje ona tyle satysfakcji. 

 Nasze zajęcia pokazowe odbędą się w salonie beauty, z wieloletnią tradycją, aby poczuć atmosferę i charakter takiego miejsca. 

Zademonstrujemy m.in. nasz „park maszynowy” oraz działanie najnowszych urządzeń z zakresu kosmetyki hi-tech – m.in. depilację laserową, laserowe zamykanie naczynek, czy laserowe zabiegi na trądzik i przebarwienia. Pokażemy jakie efekty odmładzające może przynieść fotoodmładzanie czy termolifting Zaffiro. Ale żeby nie było wyłącznie technicznie, wykonamy też głęboko relaksujący masaż twarzy, który, dobrze wykonany, może być największym atutem kosmetologa!  

  Warsztat poprowadzi praktyk – osoba, która od blisko 30 lat jest właścicielką salonu beauty i wielką pasjonatką zarówno samej branży, jak i pracy z ludźmi nad ich pięknem i doskonałym samopoczuciem.  
Rozważasz kierunek studiów kosmetologia? Chcesz poznać pracę kosmetologa „od podszewki”? Chcesz znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pracy w branży beauty? 

 Zapisz się na nasze warsztaty i sprawdź czy to jest to kierunek Twoich marzeń. 

limit miejsc – 10 osób w salonie (bez limitu on-line).

Osoba prowadząca:

Kasia Kaźmierowska
– właścicielka salonu AFRODYTA Expert of Beauty od 1993r.

Fascynuje się przede wszystkim nowymi technologiami hi-tech w kosmetologii i uwielbia zabiegi przynoszące spektakularne efekty. Jej salon, jako pierwszy, wprowadził na polski rynek zabiegi depilacji laserowej oraz był pionierem wielu innych, równie skutecznych technologii. Jako jeden z pierwszych salonów podjął współpracę z lekarzem medycyny estetycznej, która trwa do dziś. 

Oprócz wykształcenia kosmetycznego, ukończyła również Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych na specjalizacji reklama oraz studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. 

Prywatnie, mama dwóch nastolatek 15 i 18 lat. Uwielbia podróżować, gotować i biesiadować z przyjaciółmi, ale nade wszystko kocha kontakty i relacje międzyludzkie.