Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

najnowocześniejszy kampus edukacyjno-biznesowy w Warszawie

Kampus AEH

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

NOWOCZESNYCH SAL

MIEJSCA W AULI GŁÓWNEJ

POWIERZCHNIA KAMPUSU

MIEJSCA PARKINGOWE

Wirtualny spacer

Miejsce marzeń stworzone z marzeń. To właśnie od marzeń wszystko się zaczęło. Twórcom projektu przyświecała idea stworzenia przestrzeni edukacyjno-biznesowej, która, spełniając kryteria nowoczesności, umożliwia użytkownikom kampusu świadczenie swoich usług edukacyjnych i biznesowych na najwyższym poziomie.

Kompleks edukacyjny Vizja Park to miejsce zasługujące na słowa uznania. To przestrzeń, która, poprzez nowoczesność i bezpieczeństwo, zapewnia komfortowy rozwój na każdym etapie kształcenia.

Obecnie Vizja Park stanowi główną siedzibę
Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej
oraz Towarzystwa Edukacyjnego Vizja

biblioteka AEH
LABORATORIUM KOMPUTEROWE AEH
LABORATORIUM BIOLOGICZNE AEH

Kampus
na miarę XXI wieku

Vizja Park to kampus marzeń wyróżniający się wysokim standardem oraz niezwykle bogatym wyposażeniem, stanowiącym trzon naszej oferty.

Kampus wyposażony jest w 118 sal dydaktycznych, aulę główną z foyer dla 463 osób oraz cztery aule dla 223 oraz 296 osób. W budynku mieści się 8 pracowni komputerowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt oraz różnorodne oprogramowanie umożliwiające prowadzenie zajęć m.in. z zakresu obliczeń statystycznych, grafiki komputerowej, baz danych, programowania urządzeń mobilnych oraz tworzenia aplikacji we wszystkich współcześnie stosowanych językach programowania. Vizja Park to miejsce sprzyjające rozwojowi fizycznemu – znajduje się tu pełnowymiarowa sala sportowa z możliwością podziału na 3 sektory wyposażona w ściankę wspinaczkową z trzytorowym poziomem trudności, a także sala gimnastyczna oraz baletowa. W obiekcie znajdują się także sale o skonkretyzowanych profilach: sala symulacji sądowych, sala wystąpień publicznych i konferencji prasowych, sala symulacji giełdowych, laboratorium przyrodnicze, laboratorium chemiczno-fizyczne z dygestorium, EEG, sala rehabilitacyjna, laboratorium integracji sensorycznej

sala sportowa AEH

Kampus
dostępny dla każdego

Vizja Park to kampus pełen możliwości dla każdego. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, a także przyjazny matkom z dziećmi.

Kompleks Vizja Park dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – znajdują się tu cztery ogólnodostępne windy umożliwiające komunikację między wszystkimi kondygnacjami. Budynek charakteryzują także szerokie drzwi, przestronne hole. Na każdym piętrze znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami oraz w pełni wyposażony pokój matki z dzieckiem. Ponadto wybudowana w kampusie ścianka wspinaczkowa przystosowana została do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie kampusu znajduje się również sala fitness dostosowana do osób ze specjalnymi potrzebami.

Kampus
przyjazny naturze

Vizja Park to miejsce od początku tworzone z myślą o naturze. Zastosowane zostały w nim liczne rozwiązania proekologiczne, a do dbania o naszą planetę zachęcamy wszystkich gości kampusu.

Kampus Vizja Park to miejsce przyjazne alergikom, ale także naszej planecie. Na każdym piętrze znajdują się kosze do segregacji śmieci oraz poidełka z wodą – wystarczy mieć ze sobą własną butelkę lub kubek i można wyeliminować plastik z codzienności. Budynek wyposażony jest w systemy oszczędzania energii – oświetlenie w holach jest zsynchronizowane z czujnikami ruchu. Podobnie w toaletach – tu dodatkowo zamontowane zostały w umywalkach baterie z czujnikami, dzięki czemu oszczędzanie wody staje się jeszcze prostsze.

korytarz winda  AEH

Kampus
idealny dla studenta

Nasz kampus to strefa komfortu dla studentów na miarę XXI wieku. Budynek pełen jest możliwości i rozwiązań, które sprzyjają rozwojowi młodych ludzi.

Sale wykładowe oraz ćwiczeniowe wyposażone są w ergonomiczne meble, które gwarantują wygodną pozycję podczas zajęć. Do dyspozycji studentów oddana została również dwupoziomowa biblioteka z trzema pokojami cichej nauki. W przestronnych korytarzach znajdują się wnęki ścienne z wygodnymi siedziskami i dostępnymi gniazdkami – można usiąść z książką i swobodne naładować telefon lub laptop. W budynku znajduje się również dostępna dla studentów nowoczesna, samoobsługowa szatnia. Do jej obsłużenia wystarczy legitymacja studencka lub karta dostępu do budynku.

otwarty dla biznesu

Nasz kampus to miejsce nie tylko idealne dla świata edukacji i nauki, ale również dla świata biznesu.

W kampusie Vizja Park odbywają się nie tylko zajęcia dla studentów i lekcje dla uczniów. Z naszych powierzchni korzystają również przedstawiciele świata biznesu i nauki, organizując w naszych murach konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia. Do dyspozycji naszych kontrahentów oddajemy sale szkoleniowe, sale konferencyjne, pokoje gościnne, aule. Wszystkie te miejsca są wyposażone w sprzęt o wysokim standardzie.

Aula AEH
Przejdź do treści