Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Zdobądź certyfikat Cambridge!

Kursy przygotowawcze z języka angielskiego z certyfikatem Cambridge na AEH.

Dla kogo są nasze kursy?

egzamin

Dla osób, które chcą rozpocząć studia w języku angielskim.

egzamin

Masz chęć doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim.

certyfikat Cambridge

Chcesz biegle posługiwać się językiem i zdobyć międzynarodowy certyfikat Cambridge.

Wyróżnia nas

DOŚWIADCZENIE W EDUKACJI

Akademia Ekonomiczno-humanistyczna w Warszawie od ponad 20 lat edukuje studentów z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi uczelniami z takich krajów jak: Norwegia, Włochy, Portugalia, USA, Kanada, Francja, Hiszpania i wiele innych.

INNOWACYJNY KAMPUS

Kampus Vizja Park to nowoczesna, funkcjonalna i nastawiona na potrzeby współczesnego studenta przestrzeń. Sale dydaktyczne wyposażone są w doskonałej jakości ergonomiczne meble. Wysoki standard wykończenia budynku oraz nowoczesne rozwiązania tworzą atmosferę sprzyjającą nauce, rozwojowi pasji oraz zainteresowań. W ręce studentów oddane zostały nie tylko sale dydaktyczne i aule wykładowe, ale również przestronna biblioteka z pokojami cichej nauki, w pełni wyposażona hala sportowa ze ścianką wspinaczkową, sala fitness i siłownia, a także strefa gastronomiczna urządzona w loftowym stylu.

WIELOKULTUROWOŚĆ

Środowisko akademickie naszej uczelni współtworzy ponad 3000 studentów z ponad 60 krajów z całego świata. Pracownicy Akademii potrafią komunikować się ze studentami w co najmniej 5 językach! Wielokulturowość studentów uczelni umożliwia stałą praktyczną naukę języka angielskiego, poznawanie nowych osób i kultur oraz poszerza kompetencje społeczne.

PROFESJONALNA KADRA DYDAKTYCZNA

W szeregach kadry dydaktycznej znajdują się najlepiej wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy, którzy potrafią wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia językowe. Wielu z nich posiada najwyższe certyfikaty językowe takie jak CAE i CPE.

NOWY WYMIAR EDUKACJI

Nowoczesna infrastruktura zobowiązuje i daje nowe możliwości. Właśnie dlatego na naszej uczelni stawiamy na innowacyjne podejście do procesu kształcenia – nasze sale wyposażyliśmy w profesjonalny sprzęt multimedialny, a wykładowcy mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności dydaktycznych poprzez udział w dedykowanych im szkoleniach. To wszystko sprawia, że zarówno zajęcia w siedzibie uczelni, jak i zajęcia online prowadzone są w sposób nowoczesny, przyjemny, a tym samym przystępny dla młodego pokolenia.

CERTYFIKAT CAMBRIDGE

Programy kursów jak i studiów są opracowane przez najlepszych polskich specjalistów, co potwierdzają wysokie miejsca w rankingach uczelni wyższych.

Zdobądź certyfikat Cambridge na poziomie:

  • ELEMENTARY
  • INTERMEDIATE
  • BEGINNER
  • UPPER-INTERMEDIATE
  • PRE-INTERMEDIATE

Opłaty

  Opłata administracyjna
Rodzaj kursu Czas trwania Czesne promocyjne* Czesne standardowe Studenci AEH Pozostali
Kurs roczny wiosenny 700 godzin Marzec – Wrzesień € 3100 € 3600 € 150** € 150
Kurs roczny jesienny 700 godzin Październik – Czerwiec € 3100 € 3600 € 150** € 150
Kurs wakacyjny 80 godzin 1 miesiąc wybrany spośród
Lipca, Sierpnia lub Września
€ 420 € 150
Kurs wakacyjny 160 godzin 2 miesiące wybrane spośród
Lipca, Sierpnia lub Września
€ 840 € 150
Kurs wakacyjny 240 godzin Lipiec – Wrzesień € 1260 € 150

Kandydaci na studia w AEH, którzy dokonają opłaty administracyjnej za studia, zostaną zwolnieni z opłaty administracyjnej za kurs wakacyjny w wysokości 150 euro.

* Czesne promocyjne obejmuje kraje Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Karaibów, Ameryki Południowej, Europy Północnej, Europy Zachodniej, Europy Wschodniej oraz Armenię, Azerbejdżan, Gruzję, Irak, Turkmenistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan i Mongolię.

** Absolwenci rocznych kursów przy zapisie na studia zostają zwolnieni z opłaty administracyjnej.

Czas trwania kursów

KURS TRWA 680 GODZIN, A W JEGO SKŁAD WCHODZI:

egzamin

20 godzin zajęć poza kampusem uczelni. Podczas wycieczek uczestnicy będą mogli poznać bliżej kulturę oraz zabytki znajdujące się na terenie Warszawy. Wszystkie aktywności będą prowadzone w języku angielskim, co pozwoli ponownie zdobywać i ćwiczyć wiedzę w praktyczny sposób.

240 godzinw formule online. Wiemy dobrze, że w obecnych czasach przemieszczanie się po świecie nie jest tak łatwe. Aby umożliwić uczestnikom kursu spokojną organizację przyjazdu do Polski, pierwszą część kursu prowadzimy w trybie online. Jeżeli jednak już jesteś w Polsce, to bez przeszkód możesz korzystać z całego terenu Kampusu Vizja Park.

egzamin Cambridge
egzamin
420 godzinzajęć na terenie kampusu. Praca w kameralnych grupach (12-16 osób) zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do każdego uczestnika. Dzięki temu kursanci mają gwarancję, że prowadzący kurs mają okazję wsłuchać się w potrzeby każdego z uczestników i dostosować do ich potrzeb. Taki tryb pracy to klucz do przygotowania do egzaminu na najwyższym poziomie.

KURSY WAKACYJNE TRWAJĄ 1, 2 LUB 3 MIESIĄCE

egzamin
20 godzin niezależnie czy wybierzesz 1, 2 lub 3-miesięczny kurs językowy, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny program, dzięki któremu poznasz polską kulturę i zadomowisz się w Warszawie. Zapewni Ci to komfortowe rozpoczęcie studiów i łatwiejszy start w nowym miejscu zamieszkania.

80 godzinjednomiesięczny wakacyjny kurs języka angielskiego, w ciągu którego dopracujesz komunikację w języku angielskim, potrzebną do rozpoczęcia studiów lub pracy. Do wyboru masz jeden z wakacyjnych miesięcy: lipiec, sierpień lub wrzesień. Wybierz najlepszy czas na naukę angielskiego!

egzamin Cambridge
egzamin
160 godzin praktyczny kurs angielskiego, po którym swobodnie będziesz komunikować się po angielsku. Spośród wakacyjnych miesięcy (lipiec, sierpień lub wrzesień) do wyboru masz dwa. Wybierz te, które pasują Ci najlepiej.

240 godzinwakacyjny intensywny kurs angielskiego zawiera odpowiednią liczbę godzin potrzebną do opanowania języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i zdobywanie wiedzy ze źródeł anglojęzycznych.

egzamin Cambridge

Po zakończeniu kursu

ROCZNY KURS KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM SPRAWDZAJĄCYM WIEDZĘ I OTRZYMANIEM CERTYFIKATU CAMBRIDGE.

Ten międzynarodowo akceptowalny dyplom potwierdza znajomość języka angielskiego, jako obcego, który jest zgodny ze Skalą Poziomów Rady Europy CEFR, który jest bardzo szanowany w wielu firmach na terenie całego świata. Umiejętności, które poświadcza certyfikat Cambridge cenione są przez pracodawców na całym świecie.

WAKACYJNY KURS KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM I WYDANIEM ZAŚWIADCZENIA.

Na każdym poziomie nauczania, uczestnicy otrzymają niezbędne materiały do nauki. Po zakończeniu kursu w trybie 1, 2 lub 3-miesięcznym i zaliczeniu egzaminu, wydawane jest zaświadczenie o odbyciu kursu językowego. Dodatkowo, osoby zainteresowane otrzymaniem Certyfikatu Cambridge i chcące podchodzić do egzaminu w grudniu, otrzymają od nas specjalną zniżkę.

Materiały do nauki

Podczas kursu korzystamy z najlepszych na rynku podręczników oraz materiałów. Zapewniamy uczestnikom najwyższą jakość edukacji poprzez doskonale dostosowany program i odpowiednio dobrane narzędzia.

Wszystkie materiały są udostępnione studentom w Bibliotece AEH.

BEGINNER

Main Course:
– English File Beginner 4th edition / with Online Practice (Student’s Book and Workbook), Oxford University Press
Reading and Writing:
– Skillful 2nd edition Reading & Writing Student’s Foundation, Macmillan Education
Listening and Speaking:
– Skillful 2nd edition Listening & Speaking Student’s Foundation, Macmillan Education

ELEMENTARY

Main Course:
– English File Elemetary 4th edition / with Online Practice (Student’s Book and Workbook), Oxford University Press
Reading and Writing:
– Skillful 2nd edition Reading & Writing Student’s Foundation, Macmillan Education
Listening and Speaking:
– Skillful 2nd edition Listening & Speaking Student’s Foundation, Macmillan Education

PRE-INTERMEDIATE

Main Course:
– English File Pre-Intermediate 4th edition / with Online Practice (Student’s Book and Workbook), Oxford University Press
Reading and Writing:
– Skillful 2nd edition Reading & Writing Student’s Book 1, Macmillan Education
Listening and Speaking:
– Skillful 2nd edition Listening & Speaking Student’s Book 1, Macmillan Education

INTERMEDIATE

Main Course:
– English File Intermediate 4th edition / with Online Practice (Student’s Book and Workbook), Oxford University Press
Reading and Writing:
– Skillful 2nd edition Reading & Writing Student’s Book 2, Macmillan Education
Listening and Speaking:
– Skillful 2nd edition Listening & Speaking Student’s Book 2, Macmillan Education

UPPER-INTERMEDIATE

Main Course:
– English File Upper-Intermediate 4th edition / with Online Practice (Student’s Book and Workbook), Oxford University Press
Reading and Writing:
– Skillful 3nd edition Reading & Writing Student’s Book 3, Macmillan Education
Listening and Speaking:
– Skillful 3nd edition Listening & Speaking Student’s Book 3, Macmillan Education

Przejdź do treści