Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

International Classroommiejsce, gdzie różne perspektywy tworzą zmianę

International Classroom jest kamieniem milowym strategii internacjonalizacji naszego Uniwersytetu. Projekt ten ma na celu zwiększenie oraz rozwijanie kompetencji międzykulturowych zarówno naszej kadry dydaktycznej jak i studentów w kontekście międzynarodowych ram akademickich i biznesowych.

Dla Uniwersytetu oznacza to zaangażowanie naszych studentów w celowe interakcje z różnymi ideami i różnorodnymi ludźmi, aby rozwijać i demonstrować wszechstronne podejście i postawę wobec innych ludzi, rozwijać własną osobowość i karierę, a także zwiększać zdolność do bycia twórcą zmian. Dla naszej kadry dydaktycznej z kolei International Classroom posłuży jako platforma do wymiany pomysłów, znalezienia partnerów badawczych bądź poszerzenia sieci zawodowych.

Projekt International Classroom łączy w sobie wiele celów a ich głównymi założeniami jest poszerzenie horyzontów naszych studentów, promowanie kultury integracji i szacunku, która jest przyjazna dla wszystkich studentów, niezależnie od ich pochodzenia kulturowego oraz oczywiście przygotowanie studentów do globalnego rynku pracy. Z drugiej ręki dla naszej kadry dydaktycznej jest to okazja do nawiązania nowych relacji zawodowych i uczestniczenia w burzy mózgów.

International Classroom daje naszym studentom oraz kadrze dydaktycznej możliwość poznawania wybitnych ludzi, powiązanych z Uczelniami wyższymi, światem biznesu, czy działalnością non-profit , aby dać im możliwość poszerzenia swoich perspektyw, wzięcia udziału w dyskusjach, by następnie ze zdobytym doświadczeniem mogli iść i zmienić świat!

Wydarzenia International Classroom rok akademicki 2023/24

27 Listopada 2023

Prof. Barbara Lewandowska-Tomaszczyk

„Reality and translation”

Zobacz więcej

28 maja 2024

Rob Jagtenberg

„What’s behind your telephone’s internet connection? Current situation and the future”

Zobacz więcej

Aby uzyskać więcej informacji
skontaktuj się z nami
przez poniższy formularz