PROMOCJE

500 zł oraz 10% rabatu na cały okres studiów

Zapisz się na studia do końca lipca, a otrzymasz 10% rabatu na cały tok studiów i nie zapłacisz za wpisowe! Kandydaci, którzy opłacą pierwszą ratę czesnego w ciągu miesiąca od rejestracji, zostaną zwolnieni z opłaty wpisowego – 500 zł oraz otrzymają 10% rabatu na cały okres studiów.

Rabat 50% na drugi kierunek

Zapisz się na dwa kierunki jednocześnie! Odbierz rabat 50% na drugi kierunek, wpisowe 0 zł!!!

Rabat dla absolwentów AEH

Absolwenci AEH, którzy zarejestrują się na studia w terminie do 30 dni po obronie oprócz zniżki 20% na 1 rok studiów otrzymają dodatkową zniżkę 10% na drugi rok studiów oraz zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej.

Przeniesienie z innej uczelni

Studenci, którzy zdecydują się na przeniesienie do AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku po przeniesieniu sie do AEH oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.

Wznowienie studiów w AEH

Studenci, którzy zdecydują się na wznowienie studiów w AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku wznowienia studiów oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych