Swoją pracę zawodową rozpoczął w 1987 roku, jako doradca Premiera w Konsultacyjnej Radzie Gospodarczej, następnie aż do dzisiaj realizuje się budowaniu nowoczesnej branży muzycznej w Polsce i na świecie. W latach 1990-1995 współtworzył i zarządzał Kompanią Muzyczną „Pomaton”. Od 1995 do 2013 piastował stanowisko Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego EMI Music Poland, a w latach 2008-2013 dodatkowo piastował funkcję dyrektora generalnego EMI Music Eastern Europe. Kiedy Warner Music Group przejęło część firm EMI Music, w latach 2013-2019, był prezesem zarządu i dyrektorem generalnym Warner Music Poland oraz dyrektorem generalnym Warner Music Eastern Europe. W latach 2019-2021 współtworzył i piastował funkcję dyrektora startup’u Closer Music. W 2022 roku doradzał firmie Believe w Polsce, Czechach i Słowacji. W roku 1991 był współzałożycielem, a w latach 1991-2019 zastępcą przewodniczącego Zarządu Związku Producentów Audio Video. Wielokrotnie z sukcesem lobbował prawo autorskie w Sejmie i w Parlamencie Europejskim. W latach 2019-2022 roku był członkiem Zarządu Fundacji Music Export Poland. W listopadzie 2023 roku został dyrektorem generalnym Takt – jednego z wiodących na świecie producentów płyt winylowych i CD. Będzie też jednym z wykładowców studiów podyplomowych na naszej uczelni, zatytułowanych „Unikalna wiedza o przemyśle muzycznym”. Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i Stanford University w Kalifornii.
„Etyka i katalog wartości w biznesie, studium przypadku oparte na przemyśle muzycznym”
Warsztat opierał się na opisaniu konkretnych przykładów z branży muzycznej, a jego celem była próba odpowiedzi na fundamentalne pytanie: „Czy warto być uczciwym w branży muzycznej?”, a także opisanie wartości, jakie powinna reprezentować osoba pracująca z artystami w branży muzycznej.
Studenci byli zachwyceni zajęciami i doświadczeniem zawodowym prowadzącego, któremu zadawali wiele pytań dotyczących zarządzania i etyki w biznesie.