Zapisz sięOdwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego
SPECJALISTA DS. REKRUTACJI KANDYDATÓW NA STUDIA – Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

W związku z dynamicznym rozwojem

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie ogłasza rekrutację na stanowisko:

 Specjalista ds. Rekrutacji Kandydatów na Studia

Zadania, które postawimy przed nowym członkiem naszego zespołu:

-kontakt z kandydatami na studia (bezpośredni, telefoniczny, e-mailowy)
-przedstawianie oferty uczelni
-koordynowanie procesu rekrutacji na studia
-wystawianie dokumentów rekrutacyjnych

Od idealnych kandydatów oczekujemy:

-zaangażowania w wykonywane zadania
-komunikatywności i otwartości
-samodzielności w działaniu
-świetnej znajomości języka polskiego
-znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

Gdy dołączysz do naszego zespołu, gwarantujemy:

-umowę o pracę w stabilnej organizacji
-możliwość systematycznego rozwoju poprzez udział w szkoleniach
-możliwość objęcia pakietem prywatnej opieki medycznej
-pracę w nowoczesnym biurze 15 minut od centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres hr@vizja.pl wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych wyrażonych w kwocie netto.

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to niewątpliwie uczelnia nowych możliwości. Mieści się w nowoczesnym kampusie, zlokalizowanym w centrum Warszawy. Ważnym aspektem jest fakt, że dla naszych studentów tworzymy przestrzeń do rozwoju kreatywności, budowania kariery, jak również  realizowania projektów. Ponad 20 lat, jako jedna z elitarnych uczelni niepublicznych w Polsce, prowadzimy studia z zakresu nauk humanistycznych, społecznych oraz ekonomicznych.

AEH w rankingach

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna od początku swojego istnienia, czyli od 2001 roku, dba o zatrudnianie wybitnych nauczycieli akademickich i pracowników naukowych z kraju i zagranicy. Dzięki temu nasza pozycja w kolejnych rankingach szkół wyższych stale się podnosi. Cieszymy się z bardzo dobrych opinii studentów i kandydatów, których przyciąga do nas możliwość studiowania pod kierunkiem znakomitej kadry akademickiej.

Głównym celem AEH, jest stworzenie jak najlepszych warunków do kształcenia i pracy. Priorytetem uczelni jest również wspomaganie rozwoju studentów w sferach społecznych, sportowych i kulturowych. Od początku istnienia, AEH wprowadza szereg zmian oraz współpracuje z organizacjami studenckimi, aby stworzyć atmosferę uczelni przyjaznej studentom i pracownikom. Jedna z prywatnych uczelni w Polsce, AEH ukierunkowana jest na rozwój intelektualny studentów, ale też zapewnienie miłej i kulturalnej atmosfery.

Opinie studentów i pracowników są dla Nas bardzo ważne. Na ich podstawie AEH dynamicznie zmienia się i poszukuje nowych rozwiązań, aby być przykładem uczelni przyjaznej studentom i pracownikom. Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna wychodzi naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych. Dokładamy wszelkich starań aby umożliwić wszystkim równy dostęp do źródeł wiedzy i zatrudnienia. Kształtujemy przyjazną, pozbawioną stereotypów atmosferę, pozytywnie działającą na relacje ze studentami i pracownikami.

 

Dołącz do naszej strony Facebook Zapraszamy!