Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Z dumą przedstawiamy najnowsze wyniki naszej uczelni w trzech prestiżowych rankingach: QS Europe Rankings 2025, Impact Rankings 2024 oraz Positive Impact Rankings 2024. AEH w Warszawie konsekwentnie dąży do podnoszenia jakości edukacji, badań naukowych oraz wpływu na społeczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w tegorocznych wynikach. Wysokie osiągnięcia w tym zakresie są dowodem na nasze zaangażowanie w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG), promowanie pozytywnych zmian oraz umacnianie naszej pozycji na światowej scenie akademickiej.

QS Europe Rankings

QS Rankings jest jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie. W tym roku jedynie 32 polskie uczelnie zostały w nim uwzględnione. Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie znalazła się wśród nich.

W tym roku AEH zanotowała:

  • awans w rankingu ogólnym w Europie: z pozycji 551-600. na 479. miejsce,
  • awans w Europie Wschodniej: z pozycji 81. na 64. miejsce.

 

THE Impact Rankings

Times Higher Education, oceniają uczelnie pod kątem ich wkładu w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju  ustanowionych przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

AEH została wyróżniona w czterech kategoriach:

  • Good Health and Well Being (SDG 3);
  • Decent Work and Economic Growth (SDG 8);
  • Reducing Inequalities (SDG 10);
  • Partnerships for the Goals (SGD 17).

Cieszy nas szczególnie awans w kategorii „Zmniejszenie nierówności” z pozycji 301-400 na 201-300. Świadczy to o skuteczności naszych działań na rzecz równości i sprawiedliwości społecznej.

Positive Impact Ranking

Positive Impact Rating to ocena szkół biznesowych na całym świecie, opracowana w celu mierzenia i wyróżniania ich pozytywnego wpływu na społeczeństwo i środowisko. Zbieranie danych jest koordynowane przez stowarzyszenia studenckie, za pomocą badań ankietowych.

Aktualnie znajdujemy się na 3. poziomie (Progressing), co znaczy „szkoły wykazujące dowody osiągnięć w niektórych wymiarach wpływu”.

Jesteśmy dumni z naszej zróżnicowanej i dynamicznej społeczności akademickiej, która przyciąga studentów i wykładowców z całego świata.

Przejdź do treści