Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie rozpoczęła międzynarodową trasę targową, prezentując swoją ofertę edukacyjną w Meksyku, Kolumbii, Nigerii, Tanzanii, Rwandzie, Wietnamie, Kirgistanie, Singapurze i Armenii.

Nasz udział w targach był okazją do prezentacji unikatowych programów edukacyjnych i badań, a także rozszerzenia współpracy międzynarodowej poprzez nawiązanie nowych kontaktów z przedstawicielami innych instytucji edukacyjnych oraz wymiany doświadczeń i pomysłów z ludźmi z różnych krajów. Bez wątpienia przyczyni się to do dalszego rozwoju naszego Uniwersytetu.

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony młodych ludzi poszukujących wysokiej jakości edukacji i unikalnych doświadczeń akademickich, co stanowi potwierdzenie globalnego znaczenia oferty edukacyjnej AEH. Przedstawiciele Uczelni prowadzili sesje informacyjne, prezentacje oraz spotkania z zainteresowanymi studentami, prezentując bogactwo akademickie AEH oraz możliwości rozwoju na międzynarodowej scenie edukacyjnej.

Dodatkowo, AEH zdobyła cenną wiedzę i doświadczenie dotyczące rynku edukacyjnego w wymienionych państwach Ameryki Łacińskiej, Afryce i Azji. Jesteśmy przekonani, że wydarzenia, w których uczestniczyliśmy, umocnią międzynarodową pozycję Uniwersytetu i zwiększą jego widoczność na światowym rynku edukacyjnym. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w targach!