Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych Absolwentów do udziału w Gali Wręczenia Dyplomów, która odbędzie się w dniu 6 listopada 2023 r.  roku o godz. 16:00 w Auli Głównej. Podczas uroczystości zostaną wręczone dyplomy ukończenia studiów tegorocznym absolwentom, a także nagrody Mens Docta.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszenia udziału w gali, a także dopełnić innych formalności. Szczegóły znajdują się poniżej.

Gala Wręczenia Dyplomów – kto może wziąć udział w Gali?

W Gali Wręczenia Dyplomów udział może wziąć absolwent, który spełnił wszystkie warunki:

  • zdał egzamin licencjacki/magisterski/inżynierski w terminie do 30 września 2023 roku;
  • dopełnił wszelkich formalności związanych z przygotowaniem dyplomu i odebrał dyplom w terminie do dnia 30 października 2023 r. (odpisy dyplomu i suplement absolwenci otrzymują w Dziale Dokumentacji, oryginał zostanie wręczony na Gali);
  • zarejestrował się poprzez formularz zgłoszenia udziału w Gali Wręczenia Dyplomów do dnia 6 października 2023 roku, czyli: https://forms.gle/xhmdvHdEVCkknaBp7 Po przesłaniu zgłoszenia w ciągu 3 dni otrzymacie Państwo e-mailowe potwierdzenie wraz z danymi do dokonania opłaty.
  • wpłacił kwotę 60 zł za zakup biretu i wypożyczenie togi do dnia 10 października 2023 roku.

Absolwenci, którzy odebrali wcześniej oryginał dyplomu, proszeni są o ponowne jego przyniesienie do Działu Dokumentacji (617) do dnia 30 października 2023 roku. Osoby, których oryginał dyplomu nie zostanie dostarczony do Działu Dokumentacji w terminie nie będą miały możliwości odebrania dyplomu podczas uroczystości

Gala Wręczenia Dyplomów – miejsce i termin Gali

Gala Wręczenia Dyplomów odbędzie się 6 listopada 2023 roku w Auli Głównej Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie o godz. 16:00.
Prosimy o przybycie o godzinie 15:00 ze względu na procedurę wydawania biretów oraz tóg.

Zakup biretów i wynajęcie tóg

Prosimy o wpłacenie 60 zł za zakup biretu i wypożyczenie togi na dane wskazane w wiadomości potwierdzającej zgłoszenie udziału. W tytule przelewu należy wpisać Gala Wręczenia Dyplomów oraz podać imię i nazwisko oraz numer albumu uczestnika Gali. Wpłaty należy dokonać do 10 października 2023 r. Wynajęte togi po uroczystości należy zwrócić. Birety zostaną przekazane absolwentom na pamiątkę uroczystości.

Ze względu na procedurę wydawania biretów i tóg prosimy o przybycie co najmniej godzinę przed uroczystością oraz przygotowanie dokumentu tożsamości.
Togi i birety będą wydawane w holu głównym (parter).

Uwaga: w przypadku nieobecności Absolwenta opłata nie zostanie zwrócona.

Zajmowanie miejsc na auli

Aula Główna zostanie podzielona na specjalnie oznaczone sektory według kierunków studiów. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniem, dzięki czemu wręczenie dyplomów będzie odbywać się sprawniej.
Osoby towarzyszące prosimy o zajmowanie miejsc specjalnie oznaczonych.

Parking i dojazd

Osoby, które chciałyby skorzystać z parkingu podziemnego (dodatkowa opłata) prosimy o kontakt:
Przemysław Hunicz
e-mail: p.hunicz@vizja.pl

Informujemy, że wzdłuż ulicy Kolskiej oraz Spokojnej znajdują się miejsca parkingowe (za opłatą parkingową). Polecamy dojazd komunikacją miejską:

Przystanek „Niska”
tramwaje: 1, 22, 27
autobusy: 180

Przystanek „Rondo Radosława”
tramwaje: 17, 22,27, 33, 35, 28
autobusy: 500, 409

Przystanek „Powązkowska”
tramwaje: 1, 22, 27,
autobusy: 180, 409

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu e-mailowego: absolwenci@vizja.pl.