Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie po raz pierwszy uczestniczyła w prestiżowych targach edukacyjnych Study in Europe 2023 w Singapurze.

Study in Europe to coroczne wydarzenie, które promuje główne inicjatywy Unii Europejskiej mające na celu wspieranie współpracy akademickiej i badawczej z Singapurem. To platforma, na której studenci studiów licencjackich i magisterskich mogą nawiązywać kontakty z uniwersytetami z całej UE. Dostarcza ona cennych informacji dotyczących procedur rekrutacyjnych, życia studenckiego, kursów prowadzonych w języku angielskim oraz stypendiów oferowanych w ramach programu Erasmus+. Ze względu na pandemię COVID-19, Study in Europe 2022 odbyło się wyłącznie w formie online, ale tegoroczna edycja powróciła do formatu hybrydowego, łącząc elementy stacjonarne i wirtualne.

2000 gości obecnych na miejscu i 15000 uczestniczących online zapoznało się z ofertą edukacyjną 250 uczelni z 22 różnych państw w Europie. Decyzja o udziale w tym renomowanym wydarzeniu edukacyjnym podkreśla zaangażowanie uczelni w poszerzanie jej globalnego zasięgu i rozwijanie sieci kontaktów międzynarodowych oraz w zapewnienie studentom bogatego i zróżnicowanego doświadczenia edukacyjnego.

Targi, które przyciągnęły tysiące potencjalnych studentów z Azji i z całego świata, dały Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie wyjątkową okazję do zaprezentowania swojej akademickiej doskonałości, innowacyjnych programów i nowoczesnego kampusu. Dzięki obecności przedstawicielki AEH na targach, ich uczestnicy mogli nawiązać z nią bezpośredni kontakt i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące oferty edukacyjnej i życia studenckiego na naszej uczelni.