Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Miło nam poinformować, że Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie objęła patronatem tegoroczną III edycję Akademii Instytutu Finansów.

Po raz kolejny kilkudziesięciu maturzystów i studentów razem z Instytutem Finansów przygodę w świecie finansów i administracji publicznej! Ciekawi Cię to, jak od środka funkcjonuje administracja publiczna? Stawiasz pierwsze kroki na ścieżce swojej kariery zawodowej? Interesujesz się tematyką finansów publicznych, budżetu państwa, skarbu państwa i rynku kapitałowego? Akademia Instytutu Finansów jest dla Ciebie!

Akademia Instytutu Finansów to:
🔹 cykl spotkań, podczas których eksperci przeprowadzą wykłady z zakresu finansów, ekonomii, prawa oraz innych nauk społecznych, a także warsztaty rozwijające kompetencje miękkie,
🔹 szansa na poznanie zasad funkcjonowania wybranych jednostek administracji publicznej i odbycia płatnego stażu w Instytucie Finansów,
🔹 okazja na poznanie innych młodych i ambitnych osób, które są zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji i zdobywanie nowych doświadczeń!

Główną nagrodą będą płatne staże w Instytucie Finansów!

Formularz rekrutacyjny: https://infin.gov.pl/akademia-finansow-2/rekrutacja/
Rekrutacja trwa do 20 października 2023.
W projekcie mogą wziąć udział uczniowie klas maturalnych i studenci I-IV roku studiów. Maksymalny wiek uczestnika projektu to 25 lat.
Do projektu zakwalifikuje się 40 osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów za przesłane zadanie rekrutacyjne.
Udział w Akademii jest dla uczestników darmowy.
Harmonogram spotkań i więcej informacji wkrótce!