Z dumą i ogromną radością spieszymy poinformować, że Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie po raz kolejny może szczycić się najlepszą kadrą naukową w Polsce. Podobnie jak w latach poprzednich nasi wykładowcy znaleźli się na pierwszym miejscu w Rankingu Perspektywy 2018.

W tegorocznym rankingu zajęliśmy 13 miejsce wśród 50 uczelni niepublicznych, które poddano wnikliwej ocenie. Swoim wysokim poziomem nie zawiodły również poszczególne kierunki studiów. Nasza Psychologia zajęła 12 miejsce wśród wszystkich uczelni w Polsce i 3 wśród uczelni niepublicznych. O tym, jak wysoko cenione są publikacje naszych wykładowców, świadczy zajęcie 2 miejsca w rankingu pod względem cytowalności.

Składamy również gratulacje naszym prawnikom, ponieważ kierunek Prawo w Rankingu Perspektywy 2018 zajął wysokie, 9 miejsce wśród wszystkich uczelni w Polsce i 2 wśród uczelni niepublicznych. O niesłabnącym rozwoju tego kierunku i wysiłkach wykładowców świadczy najwyższy w rankingu wskaźnik cytowalności prac naukowych naszej kadry.

Cieszy nas zdobycie wysokiej pozycji w tym rankingu – komentuje dr Marcin Staniewski, Dyrektor ds. Rozwoju WSFiZ – Jak dowodzą wyniki, prestiż Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie systematycznie rośnie. Jest to dobra wiadomość, nie tylko dla władz uczelni, ale przede wszystkim dla naszych studentów i absolwentów. Dzięki rosnącej renomie uczelni dyplomy WSFiZ w Warszawie są coraz wyżej cenione przez wymagających pracodawców.

Pełne zestawienie rankingowe można znaleźć na stronie Rankingu: Ranking Perspektyw 2018