Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Od 23.07.2019 Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie rozpoczyna funkcjonowanie w nowym kampusie przy ul. Okopowej 59.

VizjaPark to kampus o łącznej powierzchni użytkowej 30 000 m2, w tym 2-poziomowa biblioteka z czytelnią ok. 800 m2. Do użytku naszych studentów zostaną udostępnione 93 sale ćwiczeniowe, 5 dużych auli wykładowych, 2 w pełni wyposażone sale gimnastyczne. Swoje zainteresowania studenci Akademii, będą rozwijać w wyspecjalizowanych laboratoriach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Duże i przestronne sale konferencyjne umożliwią spotkania zarówno przedstawicieli świata nauki, jak i biznesu. Znajdą się tutaj także pomieszczenia biurowe i administracyjne oraz ogólnodostępny taras na ostatnim piętrze. Na każdym piętrze powstaną ogólnodostępne źródełka wody pitnej, toalety dla niepełnosprawnych, pokoje dla matki z dzieckiem. Ponadto zapewnimy naszym studentów bezpłatną sieć Wi-Fi w całym budynku i najbliższej okolicy, food court z szeroką ofertą gastronomiczną oraz palarnie.

Kompleks edukacyjny „Vizja Park” znajduje się przy ul. Okopowej 59 na warszawskiej Woli. Prestiż lokalizacji oznacza także doskonałe połączenie komunikacyjne: spacer ze stacji metra „Dworzec Gdański” zajmie 10 minut, w pobliżu znajdują się centra usługowo-handlowe (C.H. Arkadia i C.H. Klif), dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmie około 10 minut.

Przygotowaliśmy także ponad 150 miejsc parkingowych w garażu, a także podziemne miejsca parkingowe i rowerownie. Kompleks edukacyjny obejmie także prywatną szkołę podstawową wraz z liceum i przedszkolem

Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o zmianach organizacyjnych związanych ze zmianą lokalizacji.

 W sprawach związanych z rekrutacją na studia zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 609 003 199
Do zobaczenia w nowym kampusie AEH – Warszawa, ul. Okopowa 59!

 

Zobacz film!