Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Z ogromną przyjemnością informujemy o I edycji Plebiscytu AEH na Wykładowcę Roku. To wyjątkowa okazja, aby wyrazić wdzięczność i uznanie dla wykładowców, którzy inspirują studentów swoją wiedzą, zaangażowaniem i pasją. Chcemy, aby to właśnie nasi studenci wyróżnili wykładowców, którzy zasługują na docenienie wysiłku i trudu, jaki wkładają w codzienną pracę.

Od 10 do 14 czerwca studenci mogą zgłaszać swoich kandydatów do Plebiscytu. Kandydata zgłosić można poprzez wypełnienie ankiety dostępnej pod linkiem: https://forms.office.com/e/sR1JbnAAXP
Wykładowca, który zostanie zgłoszony przez minimum 5 studentów, może zostać kandydatem w Plebiscycie na Wykładowcę Roku. Przed zgłoszeniem kandydata należy zapoznać się z Regulaminem Plebiscytu na Wykładowcę Roku. .

18 czerwca zostanie ogłoszona ostateczna lista kandydatów oraz uruchomione tajne głosowanie. Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2024 roku.

Wyniki Plebiscytu na Wykładowcę Roku poznamy już 11 października 2024 roku podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2024/2025.