Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Z radością informujemy, że 21 maja w godzinach 17:00-20:30 odbyło się wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez Koło Naukowe OSINT Masters, działające przy kierunku Cyberbezpieczeństwo. Wydarzenie to, zorganizowane pod czujnym okiem opiekuna naukowego Koła – dr hab. Daniela Mider oraz Przewodniczącego – pana Rafała Brzozowskiego, przyciągnęło około 26 członków Koła.

Tematem spotkania była kontrinwigilacja, a dokładniej wykrywanie urządzeń podsłuchowych. Szkolenie poprowadzili eksperci z firmy Sekkura Sp. z o.o., a zarazem wykładowcy UO Uniwersytetu Warszawskiego: major rez. Paweł Tomczyk, Gabriela Kamińska oraz Mateusz Kozieł. Szkolenie miało charakter stacjonarny, ale było również transmitowane zdalnie, aby umożliwić udział osobom, które nie mogły być obecne osobiście.

W trakcie szkolenia uczestnicy mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności z zakresu kontrinwigilacji, co z pewnością przyczyni się do ich rozwoju w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Całe wydarzenie zostało zarejestrowane, a nagrania z prelekcji oraz warsztatów są dostępne pod poniższym linkiem.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania oraz zapoznania się z fotografiami z wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym za zaangażowanie i wkład w rozwijanie wiedzy i umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa.