Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

14 maja Pani Jadwiga Ford przeprowadziła warsztaty dla studentów psychologii i zarządzania, którzy mieli okazję zagłębić się w temat psychologii reklamy i technik wykorzystywanych w tworzeniu treści służących wpływaniu na odbiorców. Studenci dowiedzieli się, czym kierują się konsumenci przy podejmowaniu decyzji. Pani Ford przekazała studentom tajniki strategii wykorzystywanych w tworzeniu reklam oddziałujących na świadomość konsumentów.

29 maja dr Joanna Kozaczyńska poprowadziła inspirujący warsztat dla studentów zainteresowanych rozwojem osobistym i budowaniem samoświadomości. Celem wydarzenia było wzbudzenie ciekawości i zainteresowania identyfikacją naturalnych talentów studentów – sposobu działania, odczuwania i myślenia. Dr Kozaczyńska przedstawiła uczestnikom zajęć podejście do rozwoju oparte na mocnych stronach i wyjaśniła na czym polegają talenty Gallupa.

Tego samego dnia prorektor ds. współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Anna Llanos-Antczak i przewodniczący Międzynarodowej Rady Akademicko-Biznesowej dr Adam Świątek wręczyli dr Joannie Kozaczyńskiej akt powołania na członka Rady.

28 maja odbył się wykład Pana Roba Jagtenberga zorganizowany w ramach International Classroom. Pan Jagtenberg, starszy główny inżynier elektryk w Royal HaskoningDHV, przybliżył studentom reprezentującym różne kierunki tajniki Internetu, jednocześnie prezentując jego historię oraz nakreślając jego przyszłość w obliczu dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji.

W roku akademickim 2023/2024, w ramach Międzynarodowej Rady Akademicko-Biznesowej, pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej AEH zorganizowali osiem warsztatów, w których udział wzięło około stu studentów. Ankiety satysfakcji przeprowadzone po każdym z nich pokazały, że takie wydarzenia, ze względu na ich praktyczny charakter, są bardzo pożądane przez studentów AEH.

Przejdź do treści