Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

W Welcome Office rozumiemy, że pierwsze miesiące studiowania, nierzadko po przeprowadzce z innego miasta lub kraju, mogą stanowić nie lada wyzwanie. Właśnie dlatego zorganizowaliśmy w ostatnim czasie dwa ważne wydarzenia, stworzone przez studentów – dla studentów, zapewniając przestrzeń do wymiany doświadczeń i nie tylko!

  • Dzień Powitalny

Podczas dnia powitalnego opowiedzieliśmy o wielu praktycznych aspektach życia w Warszawie, od funkcjonowania komunikacji miejskiej po otwarcie konta w banku. Po prezentacji i dyskusji zaprosiliśmy wszystkich uczestników do udziału w grze terenowej w budynku naszej uczelni, podczas której mieli okazję poznać wszystkie ważne pomieszczenia i dowiedzieć się jak skutecznie załatwiać różne sprawy na uczelni.

  • Dzień Orientacyjny

W ramach indywidualnego podejścia, Dni Orientacyjne odbywają się osobno dla każdego wydziału, żeby jak najlepiej dostosować przekazywane informacje. Opowiadamy tam szczegółowo o uczelni, przedstawiamy koordynatorów wydziału, pracowników poszczególnych biur oraz omawiamy czym się zajmują. Jest również możliwość zapoznania się ze swoim opiekunem roku i uzyskania odpowiedzi na wszystkie ważne pytania.

Wszystkim nowym studentom życzymy wspaniałej przygody z AEH!