Zapisz sięOdwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Szkoła letnia „Robotics” – Wyjedź do Kirgistanu

Kyrgyz-German Institute of Applied Informatics (INAI.KG) organizuje Szkołę Letnią „Robotics” w ramach projektu DAAD. Odbędzie się ona w Biszkeku w dniach 15.08.22-27.08.2022.

Szkoła letnia „Robotics” w Kirgistanie, jest skierowana do studentów z różnych kierunków, którzy chcą poznać podstawy robotyki. Pozwoli ona uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie, które w przyszłości może dać więcej możliwości. Niemal w każdej branży potrzebni są informatycy, dlatego zdobyta tu wiedza może potencjalnie uzupełnić wykształcenie w innych dziedzinach. Przedstawimy krótki przegląd literatury związanej z robotyką, a także zarys niezbędnych podstawowych pojęć teoretycznych. Planujemy organizację wycieczki do naszych fabryk, w których stosowana jest automatyka i robotyka: 1) Shoro to zakład produkujący narodowe napoje, które nie mają odpowiednika nigdzie na świecie; 2) Coca-Cola to znany na całym świecie napój; 3) Avtomash – Chłodnica – zakład produkujący części do samochodów; 4) Cementownia Kant SA.

Co w programie:
– poznasz historię robotyki i jej ewolucji;
– opracujesz plan zautomatyzowanego szpitala;
– zapoznasz się z systemem edukacyjnym Kirgistanu;
– znajdziesz wielu nowych przyjaciół;
– będziesz dobrze się bawić.

Dodatkowo poszerzysz swoją wiedzę na temat historii Kirgistanu i nauczysz się grać na tradycyjnych instrumentach muzycznych!

Odwiedź Kirgistan na letnią szkołę „Robotyka”!

Więcej informacji na temat Szkoły Letniej oraz link do rejestracji można znaleźć tutaj: The summer school ROBOTICS