Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Wykładowca Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie prof. AEH dr Luis Pentón Herrera został wybrany nauczycielem roku 2024 przez prestiżową międzynarodową organizację TESOL zrzeszającą tysiące nauczycieli języka angielskiego z całego świata.  

Luis Javier Pentón Herrera jest profesorem Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, nauczycielem języka angielskiego, koordynatorem programu Graduate TESOL Certificate na Uniwersytecie George’a Washingtona w Stanach Zjednoczonych. Ponadto jest specjalistą w Fulbright Specialist Program i specjalistą języka angielskiego w Departamencie Stanu USA. Wcześniej w latach 2018–2019 pełnił funkcję 38. prezydenta TESOL dla stanu Maryland w USA oraz uzyskał stopień sierżanta podczas służby w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC).  

Nagroda Nauczyciela Roku TESOL, przyznawana przez National Geographic Learning, została stworzona przez TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages) i National Geographic Learning, aby wyróżnić i uhonorować wyjątkowych nauczycieli języka angielskiego na wszystkich poziomach kształcenia.

Jest to ogromny sukces Profesora i Uczelni na skalę światową.
Profesorze, serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!