Zapisz sięOdwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Projektowanie Mody studia – otwieramy nowy kierunek studiów

„Nie będzie łatwo obudzić w człowieku takiej odpowiedzialności za świat, która dotrzyma kroku rozwojowi cywilizacji. Ale ci, którzy chcą, mogą zacząć już dziś”.

Vaclaw Havel

Fashion Design & Sustainable Fashion Management

 

Ekologia jest modna | Eko kierunek modowy.

Zrównoważona moda studiaprojektowanie mody

Projektowanie mody, podobnie jak produkcja odzieży to potężne segmenty współczesnego przemysłu. Projektowanie mody jest wysoce uprzemysłowione, uintensywnione i zorganizowane na całym świecie. Łączy wszystkie cechy współczesnego życia i pracy projektantów. Branża odzieżowa ma ogromny wpływ na nasze środowisko, kulturę, ludzi, a także przyrodę. Wiąże się to na dużą skalę z wyżej wymienionymi zagadnieniami. Czujemy się zobowiązani do realizacji na naszych studiach celów etycznych i ekologicznych jako głównego trzonu edukacji projektowania mody. Fashion design studia odsłonią przed Tobą wszystkie etapy projektowania, zdobędziesz umiejętności i kompetencje potrzebne do rozpoczęcia kariery nie tylko w projektowaniu, ale także w zarządzaniu w sektorze mody czy prowadzeniu blogów modowych – i to wszystko z myślą o pięknie w najszerszym znaczeniu tego słowa!

Dni otwarte

Dni Otwarte wyjaśnią dokładnie naszą główną ideę stworzenia tego typu studiów, skupioną przede wszystkim na nowoczesnym eko podejściu do projektowania mody, ochronie środowiska i ekologii. Ponadto łączymy elementy artystycznego i zrównoważonego projektowania mody, na rzecz środowiska naturalnego. Przygotowanie do kierunku modowego, które z nami zdobędziesz oraz możliwości, jakie daje ukończenie naszej szkoły.
Sustainable Fashion Design

Poznaj naszą Dziekan dr Magdalenę Płonkę, która opowie Ci o studiach Zrównoważonego Projektowania Mody i Zarządzania Modą i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. TYLKO uczestnictwo online.

 

Zapisz się na dni otwarte

Zapisz się na kierunek

 

Dołącz do wydarzeń na Facebook zobacz