Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Dni otwarte studia

Dni otwarte, studia na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

Sprawdź czy to jest kierunek Twoich marzeń!

Prezentacja multimedialna naszego kampusu.

Dni otwarte to wspaniała okazja do zapoznania się z informacjami o uczelni bezpośrednio ze źródła. W kilku krokach zaprezentujemy Ci, jakie warunki dydaktyczne czekają na Ciebie w naszych wnętrzach. Każdy potencjalny kandydat na studia, powinien skorzystać z dni otwartych, aby przekonać się czy wybór kierunku jest właściwy. Natomiast mamy taką możliwość, aby zaprezentować Ci nasze wnętrza i pokazać ten niepowtarzalny klimat, który wita studentów już od progu uczelni.

 

Czekają na Ciebie nowoczesne wnętrza budynku, stworzonego specjalnie dla celów dydaktycznych, z myślą o studentach i ich potrzebach. Dlatego ta prezentacja multimedialna skupia się na najważniejszych miejscach dostępnych dla studentów. Znajdziesz tu między innymi nakręcone wątki filmowe prezentujące pomieszczenia dydaktyczne, jak i miejsca pełniące funkcję użyteczną.

5 dużych auli wykładowych, 2 w pełni wyposażone sale gimnastyczne. Swoje zainteresowania możesz rozwijać w wyspecjalizowanych laboratoriach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Bezdotykowe szatnie na 1 piętrze, dwupoziomowa biblioteka  z czytelnią ok. 800 m2 bardzo dobrze wyposażona we wszelkiego typu pozycje książkowe i dokumenty, potrzebne dla uzyskania wiedzy. Pełnowymiarowa hala sportowa z wbudowaną ścianą wspinaczkową również dla osób niepełnosprawnych.

 

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Nasza uczelnia bardzo dba o to, aby osoby niepełnosprawne miały swobodne możliwości korzystania z wiedzy. Warunki do użytkowania przywilejów dedykowanych właśnie do grupy z niepełnosprawnościami. Począwszy od programu jaki proponują stypendia dla niepełnosprawnych, poprzez rehabilitację i możliwość korzystania z sal rehabilitacyjnych, specjalnie przygotowanych dla osób z niepełnosprawnościami, aż po dostępną również dla osób niepełnosprawnych ściankę wspinaczkową. W uczelni znajdują się również toalety przystosowane dla niepełnosprawnych i windy, które mogą pomieścić kilka wózków inwalidzkich. Mamy również wspaniały zespół wspierających asystentów, dostępnych dla studentów z różnymi potrzebami w zależności od rodzaju niepełnosprawności.

Program wsparcia podczas rekrutacji na studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie i do szkół doktorskich w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie (AEH) dla osób z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami”, dostępnym w zakładce:

Rodzaje wsparcia

 

Centrum gastronomiczne

W budynku znajduje się kantyna food court z szeroką ofertą gastronomiczną, z pysznymi potrawami, deserami oraz kanapkami do wyboru. Każdego dnia serwowane są świeże i pyszne obiady standardowe i vege. Do wyboru są zwykle 3-4 rodzaje posiłków. Dla amatorów międzynarodowej kuchni i dla preferujących tradycyjne potrawy. Nasza uczelnia wynajmuje też sale konferencyjne proponując jednocześnie obsługę cateringową lub catering kawowy.

Garaż

Mając na uwadze potrzeby zmotoryzowanych studentów dojeżdżających do naszej uczelni, przygotowaliśmy także ponad 150 miejsc parkingowych w garażu, a także podziemne miejsca parkingowe i rowerownie.

Do zobaczenia w nowoczesnym kampusie AEH – Warszawa, ul. Okopowa 59!