• Medal św. Jerzego dla prof. dr hab. Wojciecha Słomskiego

  dodano: 01.02.2018

  Z dumą informujemy, że nasz wykładowca, pan profesor zw. dr hab. Wojciech Słomski decyzją Rady Naukowej Europejskiej Akademii Nauk Przyrodniczych (Europäische Akademie der Naturwissenschaften) w Hanowerze został wyróżniony medalem św. Jerzego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie badań naukowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Psychologii

  dodano: 22.01.2018

  Nowy rok kalendarzowy rozpoczęliśmy dysertacyjnym akcentem. W piątek 12 stycznia swoją pracę doktorską pt.: The influence of adult handling on the behavior of Lewis and Sprague-Dawley rats exposed to an animal model of traumatic experience („Wpływ procedury handling na zachowanie się szczurów Lewis i Sprague-Dawley poddanych działaniu zwierzęcego modelu doświadczenia traumatycznego”) przedstawiła Pani Dominika Farley.

  więcej...

 • 21 000 € na stypendia od GoEuro!

  dodano: 15.01.2018

  Program dla studentów biorących udział w wymianie zagranicznej w roku akademickim 2017/2018

  więcej...

 • Obrona pracy doktorskiej przez Absolwenta Wydziału Zarządzania i Finansów WSFiZ w Warszawie

  dodano: 12.01.2018

  Z dumą informujemy, że Pan Michał Falkowski, absolwent Wydziału Zarządzania i Finansów naszej Uczelni, obronił pracę doktorską pt. „Wpływ działalności funduszy hedgingowych na ryzyko systemowe” i uchwałą Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego został mu nadany stopień doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse. Praca powstała pod kierunkiem naukowym prof. nadzw. dr. hab. Piotra Szczepankowskiego. Serdecznie gratulujemy!

  więcej...

 • Rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+

  dodano: 04.01.2018

  Szanowni Studenci,
  Z radością informujemy, że Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie bierze udział w programie Erasmus +, w ramach którego studenci oraz absolwenci WSFiZ mogą wyjechać na część studiów lub na praktyki do jednego z krajów biorących udział w Programie.

  więcej...

 • Zadania własne, zlecone i powierzone jednostek samorządu terytorialnego z zakresu ochrony środowiska – zaproszenie na konferencję Senatu RP

  dodano: 20.12.2017

  Senacka Komisja Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej wraz z Wydziałem Prawa i Administracji naszej uczelni oraz Instytutem Prawa SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego zapraszają na konferencję poświęconą zadaniom samorządu terytorialnego z zakresu ochrony środowiska.

  więcej...

 • „Podatki są proste jak drut” – konkurs na najlepszą pracę z zakresu prawa podatkowego.

  dodano: 08.12.2017

  Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych już po raz piąty zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Podatki są proste jak drut”. Jego uczestnikami mogą zostać absolwenci uczelni wyższych, którzy do 30 listopada br. obronili pracę magisterską poświęconą problemom prawa podatkowego.

  więcej...

 • Bezpłatne kursy przygotowujące do matury

  Bezpłatne kursy przygotowujące do matury

  dodano: 06.12.2017

  Czeka Cię matura z matematyki i języka polskiego? Chcesz dobrze wykorzystać ferie zimowe - przygotować się do egzaminu, sprawdzić wiedzę, nadrobić zaległości? Potrzebujesz motywacji do nauki lub nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w bezpłatnych intensywnych kursach maturalnych organizowanych przez WSFiZ Warszawa!

  więcej...

 • Staże z marzeń! - Program staży krajowych dla studentów kierunku Politologia

  dodano: 04.12.2017

  Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie uzyskała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 na realizację płatnych staży zawodowych dla studentów kierunku Politologia kończących kształcenie w roku akademickim 2017/2018 oraz 2018/2019.

  więcej...