Zapisz sięOdwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Projektant mody – Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Kim jest projektant mody?

To artysta, krawiec i stylista w jednym. Tworzy ubrania, akcesoria i obuwie – od pomysłu do gotowego produktu. Fashion designer jest osobą o wysokim poczuciu estetyki, piękna i koloru. Jeśli marzysz o pracy w tej branży, czyli to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu!

Jeśli nie masz wykształcenia artystycznego lub doświadczenia w projektowaniu – nic nie szkodzi. Nauczymy Cię wszystkiego, co jest związane z projektowaniem mody. Ucząc się od wykładowców-praktyków, poznasz wszystkie etapy projektowania odzieży, obuwia i akcesoriów, od A do Z. Nauczysz się opracowywać koncepcje wyrobów, rysować szkice, dobierać i łączyć odpowiednie materiały! Z nami zdobędziesz nową wiedzę i udoskonalisz tę, którą już posiadasz. Zapoznaj się z nowym kierunkiem na naszej uczelni Fashion Design & Sustainable Fashion Managment!

Projektanci mody zrównoważonej

Projektant mody zrównoważonej, czyli osoba mająca bezpośredni wpływ na przyszłość świata w koncepcji dbania o środowisko w obszarze przemysłu tekstylnego i odzieżowego. To od projektantów mody zależy jak będzie wyglądało projektowanie ubioru i na ile lat wystarczy dana odzież. Projektanci mody mają bezpośredni wpływ na realną świadomość ludzi. Uświadamiają swoim twórczym działaniem na rzecz ekologii i ochrony środowiska. Dlatego projektanci mody powinni otrzymać wiedzę z zakresu zrównoważonej mody, czyli zrównoważonego zarządzania modą.

Jedyny taki kierunek w Polsce

Projektant mody, stylista, influencer, bloger, trendsetter – czyli zawody, z którymi wiążesz swoją przyszłość? Projektowanie ubioru, czyli projektowanie mody, czy jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę w nowoczesnym ekologicznym świecie?
Właśnie otwieramy nowy kierunek studiów dla Ciebie – JEDYNY TAKI KIERUNEK W POLSCE – Fashion Design & Sustainable Fashion Management!
Dążąc do piękna, nie zapominamy o doskonałości, a doskonałość dla nas to przede wszystkim harmonia w relacji człowieka z otaczającym go światem.
Wierzymy, że przyszli projektanci, absolwenci naszej uczelni, mający w sercu powyższe wartości, potrafią uczynić ten świat lepszym, dlatego razem staniemy się tymi, którzy tworzą zmiany!

/Wszystkie szczegóły znajdziesz tu: https://vizja.pl/specjalizacja/fashion-design-sustainable-fashion-management/

 

Fashion Design & Sustainable Fashion Management

Dołącz do naszej strony Facebook