Zapisz sięOdwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Kosmetologia to studia w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie – specjalizacja Kosmetologia, obejmuje 3 letnie studia I stopnia. Studia kosmetologiczne odbywają się stacjonarnie i niestacjonarnie.

 

Zajęcia pokazowe

 Sprawdź czy jest to kierunek Twoich marzeń. 
________________________________

Kosmetyki naturalne? Zrób to sam! termin zajęć 07 czerwca 2022 r.

specjalizacja kosmetologia

Prelegentem będzie Ewa Rogala, jest założycielką Manufaktury Rogalove – Fitokosmetyki i wykładowcą w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych.

limit miejsc – 10 osób w pracowni chemicznej AEH (bez limitu on-line).

 Zapisz się

Studia Kosmetologia Warszawa

Jeśli fascynuje Cię kosmetologia, a przy okazji interesują Cię aktualne trendy w pielęgnacji twarzy i ciała, to ten kierunek jest niewątpliwie dla Ciebie!

Studia na kierunku kosmetologia gwarantują studentom zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności. Wiedza ta oparta jest na aktualnych badaniach naukowych w dziedzinie kosmetologii oraz najnowszych osiągnięciach technologicznych.

kosmetologia studia

Branża Wellness studia

kosmetologia

Branża wellness w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Z roku na rok pojawia się coraz więcej nowinek technologicznych i innowacji w dziedzinie pielęgnacji i leczenia ciała. W najbliższych latach Polacy będą wydawać coraz więcej pieniędzy na produkty i usługi z branży wellness. Już teraz można zaobserwować wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia. Rośnie też wiedza i zamiłowanie do dbania o własne piękno.

 

Branża Wellness

Wybierając studia na kierunku kosmetologia, możesz mieć realny wpływ na wzrost wiedzy społeczeństwa na temat pielęgnacji i zdrowego stylu życia. Przede wszystkim jednak będziesz analizować nowe trendy w kosmetologii. Poznasz mocne i słabe strony stosowania kosmetyków naturalnych. Twój wybór może być również podyktowany poprawą samopoczucia i stanu psychicznego osób, dla których będziesz pracować. Nasze codzienne rytuały pielęgnacyjne twarzy i ciała mają bezpośredni wpływ na to, jak postrzegamy siebie i jak postrzega nas otoczenie.

 

Specjalizacja Kosmetologia studia I stopnia

kosmetologia studia WarszawaWybierz specjalność Kosmetologia, a studia zagwarantują Ci zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu kosmetologii na wysokim poziomie. Począwszy od czwartego semestru student rozpoczyna praktykę zawodową (w placówkach nieklinicznych). Jeśli chcesz samodzielnie produkować dobrej jakości kosmetyki, poznać nomenklaturę INCI, to specjalność kosmetologia jest dla Ciebie. „Jeśli chcesz mieć pewność, że coś jest zrobione dobrze, to zrób to sam” Wiedza o tym, jak zrobić dobre kosmetyki naturalne, oraz ogromny rynek surowców kosmetycznych otworzyły przed nami nieograniczone możliwości personalizacji kosmetyków. Rosnące zainteresowanie ziołami potęguje te możliwości, wykorzystując siłę natury!

Podsumowując, zawód kosmetologa – to z jednej strony osoba, która zajmuje się zachowaniem, a zarazem przywracaniem zdrowia skórze. Z drugiej strony, zajmuje się doprowadzaniem do jak najlepszego stanu nie tylko ciała i urody, ale także samopoczucia klienta. Jednocześnie kosmetolog zna naukowe podstawy kosmetologii i wykorzystuje je w swojej pracy. Jest komunikatywny i empatyczny w stosunku do klienta, ale potrafi też przekonywać.

ZAPISZ SIĘ NA KIERUNEK

 

Sprawdź nasze wydarzenia na portalu Facebookzobaczkosmetologia studia Warszawa