Zapisz sięOdwiedź nasDopasuj studia do siebie
Odwiedź nasDopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Uczelnia w Warszawie

Uczelnia AEH w Warszawie pierwszym wyborem dla polskich studentów

Wyższa Szkoła AEH w Warszawie jest pierwszą najchętniej wybieraną uczelnią niepubliczną wśród polskich studentów.

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie jest pierwszą najchętniej wybieraną niepubliczną uczelnią w Warszawie. To także druga z najpopularniejszych uczelni niepublicznych w Polsce.

To najlepszy wybór dla tych, którzy chcą studiować za granicą, ale i nie mają czasu uczestniczyć w zjazdach. Studia bez zajęć w uczelni, odbywają się poprzez Internet w trybie online.

Co roku o przyjęcie na studia aplikuje ponad 6000 polskich studentów. Szkoła wyższa AEH w Warszawie jest pierwszą najchętniej wybieraną uczelnią niepubliczną wśród polskich studentów.

Dlaczego polscy studenci wybierają udział w uczelni AEH?

Warszawa to miasto będące stolicą i największym miastem Polski. Liczy prawie 1,8 miliona mieszkańców, a obszar metropolitalny liczy 2,7 miliona. Uczelnia AEH w Warszawie oferuje wysokiej jakości edukację w języku angielskim i innych językach w przystępnych cenach zarówno dla studentów zagranicznych, jak i polskich.

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczny w Warszawie oferuje wysokiej jakości edukację w przystępnej cenie. Ma szeroką gamę kursów, które można studiować w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub jako zajęcia wieczorowe. Językiem wykładowym jest polski i angielski, dzięki czemu studenci zagraniczni szybciej poczują się jak w domu.

Edukacja uczelni AEH i co oferuje studentom zagranicznym?

Z doświadczenia wiemy, że założenie własnego biznesu, czy też prowadzenie firmy, może być nie lada wyzwaniem. Dlatego postanowiliśmy pomóc innym, zapewniając najlepszą możliwą edukację międzynarodową w Warszawie. Dlatego uczelnia otrzymała 1 miejsce w rankingu PERSPEKTYWY 2022 w kategorii Umiędzynarodowienie. Nasza uczelnia zawsze była w czołówce edukacji i innowacji, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz program, który odpowiada Twoim potrzebom.

Studiowanie to inwestycja w swoją przyszłość. Jednak wybór odpowiedniej uczelni może być bardzo trudny. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Uczelnia AEH w Warszawie została uznana za najlepszą uczelnię niepubliczną w regionie Warszawy. Zarówno pod względem perspektyw zawodowych, jak i praktyk, infrastruktury i nie tylko. Mamy dobre wyniki w zakresie rekrutacji, kierunków studiów. Dodatkowo nasz kampus jest centralnie położony i blisko komunikacji miejskiej. Mamy również niesamowity zespół wykładowców składający się w dużej mierze z wykładowców akademickich.

Uczelnia warszawska AEH proponuje kształcenie dla kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne oraz w trybie online. Kandydaci na studia chętnie wybierają naszą uczelnię, ponieważ mamy nowoczesne kierunki i kierujemy się wartościami społecznie uznanymi za wysoki priorytet. Dajemy naszym studentom poczucie ważności, zainteresowania i bezpieczeństwa, co może przełożyć się na dobre relacje w środowisku akademickim.

Indywidualne podejście do każdego studenta uczelni AEH

Oczekiwania studentów co do jakości programu studiów w uczelni AEH, oraz obsługi studenta wzrastają z roku na rok. Podejście do każdego studenta w sposób wyjątkowy czy też indywidualny, z uwzględnieniem potrzeb studenta, wysłuchaniem go i reagowaniem na jego argumenty (pomysły na usprawnienia, ulepszenia w działaniu, obsłudze) lub przeciw (zażalenia/skargi) – sprawia, że komunikacja prowadzona jest w łatwiejszy i bardziej efektywny sposób. Odpowiednie podejście do studenta, traktowanie go z życzliwością i sympatią, pozwala na zmniejszenie dystansu przez co zyskujemy też zaufanie. Nastawienie na studenta, chęć niesienia mu pomocy, służenia radą czy też dostarczanie pozytywnych emocji i doświadczeń,  jest kluczem do sukcesu w komunikacji ze studentami. 

Działamy proekologicznie 

Kryzys klimatyczny, w którym obecnie się znajdujemy, stanowi ogromne zagrożenie dla bieżącego funkcjonowania biznesu. Szansą na ograniczenie ryzyka jest współpraca państwa i sektora prywatnego, która zapewni sprawiedliwe i szybkie przejście w kierunku zrównoważonego rozwoju i gospodarki globalnej o zerowej emisji CO2.

Jak wynika z najnowszego raportu Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC), wpływ człowieka na ocieplenie atmosfery, oceanów i lądów w wyniku emisji gazów cieplarnianych jest niezaprzeczalny. Naukowcy dodatkowo zwracają uwagę, że dzięki osiągnięciom nauki atrybucyjnej człowiek ma wpływ na cały system klimatyczny, a emisje spowodowane przez człowieka są obecnie przyczyną zmienionej, mniej stabilnej sytuacji na naszej planecie.

Nowoczesne kierunki studiów

Dlatego uczelnia AEH w Warszawie promuje nowoczesne kierunki związane na przykład ze zrównoważonym zarządzaniem modą. Fashion Design & Sustainable Fashion Management to pierwszy taki kierunek w Polsce, gdzie nacisk kładzie się przede wszystkim na podniesienie świadomości i przewartościowanie wiedzy z zakresu przemysłu tekstylnego i tkanin. Najwyższą wartością projektantów mody, jest dbałość o środowisko i otaczający nas świat przyrody. Dlatego jeśli cenisz sobie naturę i chcesz zmieniać trendy w modzie w pozytywnym tego słowa znaczeniu, uczelnia stoi przed Tobą otworem.

Podobną wartością na naszej uczelni kieruje się 5-letni kierunek studiów prawo. Na kierunku prawo dla przedsiębiorców oraz prawo green deal, gdzie jego odpowiednikiem w języku polskim jest (zielony ład), uczelnia AEH stara się zaszczepić w studentach zdrowe podejście do spraw środowiska. Priorytetem jest rozwijanie u studentów wiedzy prawniczej, której celem jest wspieranie przedsiębiorców w dbaniu o środowisko w świetle prawa. Profil „green deal (pol. zielony ład)” powstał z myślą o tych, którzy chcą skupić się na prawnym aspekcie transformacji ekologicznej.

 

Zapraszamy na stronę Facebook