Zapisz sięOdwiedź nas Dopasuj studia do siebie
Odwiedź nas Dopasuj studia do siebie
 
Połącz się z tłumaczem języka migowegoPołącz się z tłumaczem języka migowego

Kierunki studiów w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

Ciekawe kierunki studiów dla niezdecydowanych

Wybierz swoje studia marzeń! Czy Twoje zainteresowania dadzą Ci pracę?

Administracja, komunikacja, a może zarządzanie? Jaki kierunek studiów wybrać? Nad tym aspektem zastanawiają się tegoroczni maturzyści. Czekając na wyniki matur, przeglądają kierunki studiów w internecie. Nasze dyscypliny są dopasowane pod względem programu do potrzeb kandydatów na studia.

Jakie kierunki studiów dla maturzysty, czyli jak wybrać odpowiednie studia?

Najchętniej wybierane kierunki studiów w roku akademickim Raport MEN 2021/2022

Najpopularniejsze kierunki studiów na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i  jednolitych studiach magisterskich według ogólnej liczby zgłoszeń kandydatów to: informatyka (36 026), psychologia (35 264), zarządzanie (29 272) i prawo (20 541). Na kolejnych miejscach znalazły się: ekonomia, filologia angielska, finanse i rachunkowość.
Źródło: Ministerstwo Edukacji i Nauki

kierunki studiów

Źródło: Kierunki studiów Raport MEN 2021/2022

 

A Ty, jaki kierunek studiów wybierzesz?

W AEH będziesz miał czas na doskonalenie siebie, ale i zdobywanie przyjaciół. To będzie piękny czas, czyli niezapomniana historia w Twoim życiu. Dlatego wybierz studia swoich marzeń! 

Jest wiele aspektów przemawiających za wyborem uczelni – czyli dobry program, świetna kadra, super metodyka kształcenia, nowatorskie podejście, przyszłościowe kierunki studiów. Na pewno uznaniem cieszą się elitarne uczelnie, czyli takie, do której niewątpliwie należy Uczelnia AEH. Uczelnia została doceniona rekomendacją Polskiej Akademii Nauk. Podstawą przyznania rekomendacji było wyłonienie najlepszych uczelni w Polsce, czyli takich które oferują wysoką jakość kształcenia na kierunku psychologia. Poziom uczelni poparty właściwym doborem kadry badawczo-dydaktycznej oraz jej aktywnością na rzecz rozwoju studentów.

Rekomendacja PAN

W związku z tym, nasza uczelnia oferuje doskonałe warunki nauczania pod względem programowym i dydaktycznym. Czyli możliwości i rozwiązania techniczne, jakie posiada nasz kampus, infrastruktura budynku, samodzielne usprawnienia, które łączą się w sprawnie funkcjonującą całość.

Nowoczesna infrastruktura budynku uczelni

Uczelnia przede wszystkim posiada nowoczesny budynek, z nowoczesnym wyposażeniem. Istotnym jest również fakt, że oddaje do Waszej dyspozycji dobrze zorganizowaną stołówkę, gdzie zjecie niecodzienne potrawy, ale dostaniecie też standardowego schabowego. Bez wątpienia ważnym aspektem są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i sale rehabilitacyjne. Na uwagę zasługuje fakt, że uczelnia posiada windy, które mogą pomieścić znaczną liczbę osób. Jako uczelnia, nie sposób nie zadbać o sportowców, dlatego swoim studentom oddajemy do dyspozycji halę sportową wyposażoną w ściankę wspinaczkową, także dla osób niepełnosprawnych.

Kadra wysoko wykwalifikowanych wykładowców akademickich

Ale najważniejsze jest to, że uczelnia ma najlepszą kadrę wykwalifikowanych wykładowców, profesorów i doktorów różnych dyscyplin. Wszystko to sprawia, że studenci tak chętnie spotykają się na zajęciach. Podsumowując, uczelnia prowadzi zajęcia również za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji, dzięki czemu wiedzę można zdobywać z każdego miejsca na świecie, jeśli tylko posiada się komputer lub smartfon i oczywiście Internet.

AEH to nowoczesna uczelnia, która kształci studentów na różnych kierunkach w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Powstają nowoczesne kierunki studiów, a wszystko to po to, by sprostać oczekiwaniom naszych wymagających studentów.

Uczelnia jest laureatem wielu nagród na rynku edukacyjnym, ale nie tylko w Polsce, bo odnosi sukcesy również globalnie, czyli w środowisku lokalnym i europejskim. AEH to uczelnia na medal, a wiadomo, że standardy są wtedy wyższe. Oczywistym jest również fakt, że nie opiszemy tu wszystkich zalet, bo obowiązują ograniczenia w treści tekstu, dlatego więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej, a najwięcej informacji prosto ze źródła uzyskacie podczas dni otwartych.

Twoje zainteresowania, czyli rozpoznawanie predyspozycji 

Kierunek studiów, który interesuje Cię najbardziej, będzie zależeć zarówno od tego, jakie inne cechy Cię wyróżniają, jak i od Twoich doświadczeń i zainteresowań. Na podstawie tych ostatnich możesz wykonać szybki test predyspozycji, który wyłoni kierunki najbardziej dopasowane do Twoich zainteresowań, (Zrób szybki test wybierając interesujące Cię opcje).

Wybierz studia w obszarze swoich zainteresowań  

Spośród interesujących Cię opcji, wybierz właściwe, a Twoim oczom ukażą się kierunki przypisane do Twoich predyspozycji. Zaznacz kierunek studiów, stopień studiów, tryb studiów, a następnie wybierz czas trwania studiów. Zaznaczając zainteresowania pamiętaj, że zwiększając liczbę zainteresowań zwiększana jest również liczba potencjalnych kierunków w kręgu Twoich zainteresowań.

kierunki studiów

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to niewątpliwie uczelnia nowych możliwości. Mieści się w nowoczesnym kampusie, zlokalizowanym w centrum Warszawy. Ważnym aspektem jest fakt, że dla naszych studentów tworzymy przestrzeń do rozwoju kreatywności, budowania kariery, jak również  realizowania projektów. Ponad 20 lat, jako jedna z elitarnych uczelni niepublicznych w Polsce, prowadzimy studia z zakresu nauk humanistycznych, społecznych oraz ekonomicznych.

AEH w rankingach

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna od początku swojego istnienia dba o zatrudnianie wybitnych nauczycieli akademickich i pracowników naukowych z kraju i zagranicy. Dzięki temu nasza pozycja w kolejnych rankingach szkół wyższych stale się podnosi. Cieszymy się z bardzo dobrych opinii studentów i kandydatów, których przyciąga do nas możliwość studiowania pod kierunkiem znakomitej kadry akademickiej.

Cele AEH

Głównym celem AEH, jest przede wszystkim stworzenie jak najlepszych warunków do kształcenia. Priorytetem uczelni jest również wspomaganie rozwoju studentów w sferach społecznych, sportowych i kulturowych. Od początku istnienia, AEH wprowadza szereg zmian oraz współpracuje z organizacjami studenckimi, aby stworzyć atmosferę uczelni przyjaznej studentom. Jedna z prywatnych uczelni w Polsce, AEH ukierunkowana jest na rozwój intelektualny studentów, ale też zapewnienie miłej i kulturalnej atmosfery. Opinie studentów są dla Nas bardzo ważne. Na ich podstawie AEH dynamicznie zmienia się i poszukuje nowych rozwiązań, aby być przykładem uczelni przyjaznej studentom. Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna wychodzi naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych. Dokładamy wszelkich starań aby umożliwić wszystkim równy dostęp do źródeł wiedzy. Kształtujemy przyjazną, pozbawioną stereotypów atmosferę, czyli pozytywnie działającą na relacje ze studentami.

Perspektywy 2022

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2022 już po raz 23 zaprezentował listę najlepszych uczelni. Celem rankingu jest pomoc tegorocznym maturzystom w wyborze uczelni i kierunków studiów. Nasza uczelnia, została wyłoniona spośród wszystkich niepublicznych uczelni w Polsce uzyskując wysokie notowania na liście. Czyli zajęła 1 miejsce w umiędzynaradawianiu oraz 2 miejsce w kategorii kierunki studiów psychologia oraz finanse i rachunkowość, 3 miejsce w kategorii prawo i zarządzanie.

Dołącz do naszej strony Facebook Zapraszamy!

 

Kierunki studiów

Fashion Design & Sustainable Fashion Management

Czas trwania: 3 lata (6 semestrów)
Tryb studiów: stacjonarny | niestacjonarny
Uzyskany tytuł: licencjat

 

 

 

 

 

 

Administracja

Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

Administracja studia licencjackie

czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata
Kierunek Administracja
Specjalizacja Administracja

 

 

 

Administracja studia magisterskie
Kierunek Administracja
Specjalizacja Administracja
Studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

 

Kierunki studiów

Kosmetologia


Studia: stacjonarne, niestacjonarne
czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata
Kierunek Kosmetologia
Specjalizacja Kosmetologia

 

 

Kierunki studiów

Dietetyka

Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online
Dietetyka studia licencjackie
czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata
Kierunek Dietetyka
Specjalizacja Dietetyka

 

 

 

filologia angielska

Filologia angielska


Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online
Filologia angielska studia licencjackie
Kierunek Filologia angielska
Specjalizacja Filologia angielska
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

 

Czyli studia I stopnia Czas trwania: 4 lata

 

Kierunki studiów germanistyka

Filologia germańska


Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online
Specjalizacja Filologia germańska
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

 

Specjalizacja Filologia germańska
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 4 lata

 

Finanse i rachunkowość studia I stopnia


Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online
Finanse i rachunkowość Studia zaoczne licencjackie

Finanse i rachunkowość studia II stopnia

Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online
Finanse i rachunkowość czyli studia zaoczne magisterskie

 

Kierunki studiów

Informatyka


Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

 

Aplikacje internetowe studia inżynierskie
Kierunek Informatyka
Specjalizacja Aplikacje internetowe
Czyli studia inżynierskie Czas trwania: 4 lata

 

 

 

Projektowanie aplikacji mobilnych studia inżynierskie
Kierunek Informatyka
Specjalizacja Projektowanie aplikacji mobilnych
Czyli studia inżynierskie Czas trwania: 4 lata 
Sztuczna inteligencja i data science studia inżynierskie
Kierunek Informatyka
Specjalizacja Sztuczna inteligencja i data science
Czyli studia inżynierskie Czas trwania: 4 lata 
Politologia

Politologia studia

Kierunki studiów

Politologia


Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

 

Bezpieczeństwo wewnętrzne studia licencjackie
Kierunek Politologia
Specjalizacja Bezpieczeństwo wewnętrzne
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata 

 

 

 

Dziennikarstwo studia licencjackie
Kierunek Politologia
Specjalizacja Dziennikarstwo
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata  

Europeistyka studia licencjackie
Kierunek Politologia
Specjalizacja Europeistyka
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata 

Inżynieria Informacji w Przestrzeni Publicznej studia licencjackie
Kierunek Politologia
Specjalizacja Inżynieria Informacji w Przestrzeni Publicznej
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata  

Komunikacja Społeczna i Public Relations studia licencjackie
Kierunek Politologia
Specjalizacja Komunikacja Społeczna i Public Relations
Czyli studia Studia I stopnia Czas trwania: 3 lata  

Społeczność Smart City studia licencjackie
Kierunek Politologia
Specjalizacja Społeczność Smart City
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata  

Stosunki Międzynarodowe studia licencjackie
Kierunek Politologia
Specjalizacja Stosunki Międzynarodowe
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata  

 


Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online
Prawo studia magisterskie
Kierunek Prawo
Specjalizacja Prawo
Stopień: (jednolite) Czas trwania: 5 lat

 

 

 

 

 

psychologia

Psychologia studia

Kierunki studiów

Psychologia


Studia I stopnia, (jednolite) Czas trwania: 3 lata • 5 lat
Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

Neuropsychologia kliniczna studia magisterskie
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Neuropsychologia kliniczna
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

 

Psychologia Biznesu i Przywództwa studia magisterskie jednolite
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia Biznesu i Przywództwa
Czyli studia jednolite magisterskie Czas trwania: 5 lat

Psychologia Biznesu i Przywództwa II stopnia
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia Biznesu i Przywództwa
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Psychologia dzieci i młodzieży studia jednolite magisterskie
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia dzieci i młodzieży
Czyli studia jednolite magisterskie Czas trwania: 5 lat

Psychologia dzieci i młodzieży II stopnia
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia dzieci i młodzieży
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Psychologia I stopnia studia licencjackie
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

Psychologia Kliniczna i Psychoterapia studia jednolite magisterskie
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia Kliniczna i Psychoterapia
Czyli studia jednolite magisterskie Czas trwania: 5 lat

Psychologia Kliniczna i Psychoterapia II stopnia
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia Kliniczna i Psychoterapia
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Psychologia z przygotowaniem pedagogicznym studia jednolite magisterskie
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia z przygotowaniem pedagogicznym
Czyli studia jednolite magisterskie Czas trwania: 5 lat

Psychologia, Neuromarketing studia licencjackie
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychologia, Neuromarketing
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

Psychoterapia i Terapia Seksualna studia jednolite magisterskie
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychoterapia i Terapia Seksualna
Czyli studia jednolite magisterskie Czas trwania: 5 lat

Psychoterapia i Terapia Seksualna II stopnia
Kierunek Psychologia
Specjalizacja Psychoterapia i Terapia Seksualna
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

 

Zarządzanie

Zarządzanie studia

Kierunki studiów

Zarządzanie


Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

Gospodarka cyfrowa w biznesie studia licencjackie

Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Gospodarka cyfrowa w biznesie
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

 

 

 

 

Komunikacja społeczna i public relations studia magisterskie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Komunikacja społeczna i public relations
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Logistyka międzynarodowa studia licencjackie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Logistyka międzynarodowa
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

Logistyka w przedsiębiorstwie studia magisterskie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Logistyka w przedsiębiorstwie
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Marketing w przedsiębiorstwie studia licencjackie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Marketing w przedsiębiorstwie
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

Marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem studia magisterskie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Reklama studia licencjackie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Reklama
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

Zarządzanie kapitałem ludzkim i psychologia w zarządzaniu studia magisterskie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Zarządzanie kapitałem ludzkim i psychologia w zarządzaniu
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem studia licencjackie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata

Zarządzanie kapitałem ludzkim i psychologia w zarządzaniu studia magisterskie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Zarządzanie kapitałem ludzkim i psychologia w zarządzaniu
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata (ZZL)

Zarządzanie procesami i projektami studia magisterskie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Zarządzanie procesami i projektami
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Zarządzanie w gospodarce cyfrowej studia magisterskie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Zarządzanie w gospodarce cyfrowej
Czyli studia II stopnia Czas trwania: 2 lata

Zarządzanie zasobami ludzkimi studia licencjackie
Kierunek Zarządzanie
Specjalizacja Zarządzanie zasobami ludzkimi
Czyli studia I stopnia Czas trwania: 3 lata (ZZL)

Od 2022-07-14, Katalog SEO zawiera wpis tej strony.

Vizja.pl w Katalogu SEO – skomentuj!